Wszystko, co musisz wiedzieć o Złotych PokeStopach w Pokemon GO

Złote Pokestopy w Pokémon GO działają podobnie do zwykłych Pokestopów, ale oferują więcej nagród. Gracze mogą umieścić złoty moduł atraktora na Pokéstopie, aby uczynić go złotym. Ten złoty, atrakcyjny moduł można uzyskać łącząc Pokémon GO z Pokémon Scarlet i Purple oraz wysyłając pocztówki. Moduł Złotego Atraktora ma zdolność przyciągania Pokémonów, a także Pokémonów wędrujących Gimmighoul, przy odrobinie szczęścia. Oprócz atrakcyjnego modułu możliwe jest także zdobycie worka monet, niezbędnych do odnalezienia tego Pokémona. Najlepiej szukać go w Złotych Pokéstopach.

Części Gimmighoula są niezbędne do jego ewolucji; konieczne jest zebranie 999 monet, po czym gracz będzie mógł zdobyć Gholdengo, kolejną ewolucję Gimmighoula. Może to być dość trudne do osiągnięcia, ponieważ Złote Pokéstopy są aktywne tylko przez 15-30 minut.

Niestety dla wielu Gimmighoul jest celem nieosiągalnym, ponieważ Pokémon Scarlet and Purple to gra dostępna wyłącznie na Nintendo Switch. Jednak ci gracze mogą również korzystać ze Złotych Pokéstopów. Kiedy trenerzy je kręcą, jest bardziej prawdopodobne, że zdobędą więcej przedmiotów niż w zwykłym niebieskim Pokéstopie. To wszystko, co Złote Pokéstopy mogą zaoferować graczom, którzy nie grają w Scarlet i Purple.

Użytkownicy mogli zauważyć, że podczas wydarzenia A Paldean Adventure Złote Pokéstopy stały się znacznie liczniejsze. Faktem jest, że w tym czasie wiele Pokéstopów zamienia się w złote bez udziału gracza. To świetna okazja, aby zdobyć wiele przedmiotów i monet Gimmighoul. Ale istnieje również pewne ograniczenie, polegające na tym, że Gimmighoula można znaleźć w Złotych Pokéstopach tylko wtedy, gdy został stworzony za pomocą modułu Złotego Atraktora.

Pokémon GO jest już dostępny na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Źródło: gamerant.com