Wszystko, co musisz wiedzieć o Shiny Mankey i Shiny Primeape w Pokémon GO

Fani Pokémon GO, przygotujcie się na ekscytujące wieści! Bardzo poszukiwany Mankey Shiny i jego rozwinięta forma, Primapes Shiny, są teraz dostępne w grze. Jeśli chcesz dodać te rzadkie warianty do swojej kolekcji, trafiłeś we właściwe miejsce. W tym przewodniku znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do złapania i ewolucji tych błyszczących Pokémonów.

Jak znaleźć Mankey Shiny

„Godziny reflektorów”

Według przewodnika Sportskeeda jednym z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie Mankey Shiny jest skorzystanie z „Godzin reflektorów”. Są to specjalne wydarzenia, podczas których dany Pokémon pojawia się częściej na wolności.

100% doskonałych statystyk IV

Eurogamer dostarcza szczegółowych informacji na temat w 100% doskonałych statystyk Mankeya IV, które mogą być szczególnie przydatne dla graczy pragnących silnego Shiny Mankeya. Znajomość tych statystyk może pomóc Ci zidentyfikować Mankeya wartego ewolucji.

Błyszczące naczelne: co musisz wiedzieć

Zestawy ewolucji i ruchów

Według Pokémon.gameinfo.io, Primapes ewoluuje od Mankeya i ma potężny zestaw ruchów składający się z Kontrataku i Walki Wręcz. Z maksymalnym CP wynoszącym 2288, Shiny Primapes może być potężnym dodatkiem do twojego zespołu.

Luki

Zachowaj ostrożność podczas używania Primapów w walce, ponieważ są one podatne na ataki latające, psychiczne i magiczne.

Wskazówki dotyczące łapania i ewolucji

Użyj jagód: Użyj jagód Frambyou, aby zwiększyć swoją szansę na udane schwytanie.

Sprawdź IV: Zanim przekształcisz swojego Mankeya w Primapsy, pamiętaj o sprawdzeniu jego IV, aby upewnić się, że otrzymasz możliwie najsilniejsze Błyszczące Primapy.

Strategia walki: Potężny zestaw ruchów Primapes sprawia, że ​​jest on skuteczny w walce, należy jednak uważać na jego słabe punkty.

Kluczowe punkty

Mankey Shiny i Primapes Shiny są teraz dostępne w Pokémon GO.

Godziny reflektorów i doskonałe statystyki IV mogą pomóc w znalezieniu silnego Mankeya Shiny’ego.

Błyszczące Primapy mają maksymalny CP wynoszący 2288 i są podatne na ataki latające, psychiczne i magiczne.

Zatem, trenerzy, czas wyruszyć na przygodę i zdobyć te błyszczące klejnoty. Powodzenia i niech los zawsze będzie Ci sprzyjał!

Źródło: pc-tablet.com