Wszystko, co musisz wiedzieć o Dniu Społeczności Pokémon Go w czerwcu 2024 r

Kalendarz Dnia Społeczności Pokémon Go na czerwiec 2024 r

Uroczystość, której nie można przegapić

Pokémon Go często organizuje wydarzenia ograniczone czasowo, zwykle trwające tylko dzień lub nawet godzinę. Dlatego niezwykle ważne jest, aby przestrzegać harmonogramu wydarzeń w grze, w przeciwnym razie możesz przegapić pojawienie się nowego ekskluzywnego członka w Twoim zespole. Aby być na bieżąco, poniżej znajdziesz aktualny harmonogram Dnia Społeczności Pokémon Go na czerwiec 2024 r.

Szczegóły wydarzenia

Następny Dzień Społeczności Pokémon Go odbędzie się 22 czerwca 2024 r. w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Podczas tej uroczystości w centrum uwagi znajdzie się urocza Ognista Mysz Cyndaquil, która będzie częściej pojawiać się na wolności. W tym czasie mogą pojawić się również warianty błyszczące, ale niestety nie zawsze jest to gwarantowane.

Kiedy już złapiesz Cyndaquila, ewoluuj go w Quilavę, aby uzyskać Typhlosion z naładowanym atakiem Burn. Musisz to jednak zrobić w trakcie wydarzenia lub do dwóch godzin po jego zakończeniu, aby zdobyć tego wyjątkowego Pokémona. Podczas aktywnych godzin Dnia Społeczności Pokémon Go będziesz zbierać nagrody. Bonusy związane z wydarzeniem obejmują możliwość zdobycia podwójnego XP i Stardust za każdym razem, gdy złapiesz Pokémona. Moduły przynęty i kadzidło zostaną wydłużone do hojnych trzech godzin, co da wam mnóstwo czasu na maksymalne wykorzystanie wydarzenia. Dodatkowo Niantic przygotowało specjalną niespodziankę dla tych, którzy zrobią kilka zdjęć podczas Dnia Społeczności.

Dzień Społeczności Cyndaquil obejmuje także ekskluzywną historię badań specjalnych za jednego dolara amerykańskiego. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, ten Pokémon będzie miał własne zadania związane z badaniami terenowymi, co stanowi jeszcze większe wyzwanie. Jeśli chodzi o resztę kalendarza, Niantic potwierdziło dodatkowe Dni Społeczności na kolejne miesiące. W szczególności możesz spodziewać się Dnia Wspólnoty przypadającego na 31 lipca i 31 sierpnia. Nie wspomniano jeszcze o Pokémonach biorących udział w tych wydarzeniach, więc z pewnością zaktualizujemy ten przewodnik, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji.

Źródło: www.destructoid.com