Wszystko, co musisz wiedzieć o Dniu Najazdu Primal Kyogre w Pokemon Go

Dzień Najazdu Pierwotnego Kyogre

Primal Kyogre jest jednym z dwóch Pierwotnych Pokémonów dostępnych obecnie w Pokémon Go i jest dostępny tylko podczas określonych, limitowanych wydarzeń. Będziesz mógł spotkać Primal Kyogre w jego własnym Primal Raidzie podczas najnowszego wydarzenia Pokémon Go, Primal Kyogre Raid Day, według formatu podobnego do poprzednich Raid Days.

Czym jest Dzień Najazdu Pierwotnego Kyogre?

Jak wspomniano wcześniej, Primal Kyogre będzie Pokémonem prezentowanym podczas Dnia Raidu Pokemon Go. Podobnie jak w przypadku innych Dni Rajdu, podczas tego trzygodzinnego wydarzenia, Pierwotny Rajd Primal Kyogre będzie dostępny w zdecydowanej większości Sal Pokémon.

Ponadto Kyogre napotkany po ukończeniu jednego z tych najazdów będzie miał dużą szansę na bycie genialnym. Ponieważ Błyszczące Pokémony są niezwykle rzadkie, a Kyogre jest często niedostępny w Pokémon Go, pamiętaj, aby skorzystać z tej ograniczonej okazji, aby zdobyć Shiny Kyogre.

Strategie najazdów Pierwotnego Kyogre

Primal Raid jest jednym z najtrudniejszych rajdów dostępnych obecnie w Pokémon Go, więc przygotowanie się do tego spotkania z wyprzedzeniem jest niezbędne, aby zapewnić sobie sukces.

Po pierwsze, upewnij się, że podejmiesz próbę tego najazdu z dużą grupą innych doświadczonych trenerów, lokalnie lub zdalnie. W przypadku tego konkretnego nalotu postaraj się zebrać grupę co najmniej sześciu do ośmiu osób do tej walki, co da ci całą moc potrzebną do pokonania Primal Kyogre.

Dodatkowo Primal Kyogre jest Pokémonem typu Wodnego, dlatego ważne jest, aby wykorzystywać jego słabości na polu bitwy. W przypadku tego Pokémona oznacza to użycie silnego Pokémona typu Trawiastego lub Elektrycznego, najlepiej posiadającego potężne ataki typu Trawiastego lub Elektrycznego.

Z drugiej strony, istnieją określone typy Pokémonów, których będziesz chciał unikać w tej walce, w tym typy Ogniste, Lodowe, Stalowe i Wodne. Te Pokémony będą podatne na ataki Pierwotnego Kyogre i będą zadawać mniej obrażeń temu konkretnemu przeciwnikowi, więc unikaj ich używania, jeśli to możliwe.

Źródło: www.thegamer.com