Wszystkie wydarzenia Pokémon GO na grudzień 2023

Kalendarz wydarzeń Pokemon GO – grudzień 2023

Wraz z początkiem grudnia tuż na horyzoncie, Niantic udostępniło pełny harmonogram wydarzeń dla Pokemon GO i wygląda na to, że twórcy mają ekscytujące plany na koniec roku i okres świąteczny.

Listopad był stosunkowo powolnym miesiącem dla fanów Pokemon GO. Chociaż odbyło się kilka interesujących wydarzeń, takich jak Festiwal Świateł, fani tęsknili za dużymi wydarzeniami. W grudniu Niantic organizuje wydarzenia o tematyce świątecznej i tym razem specjalny Dzień Społeczności, skupiający się nie tylko na jednym Pokémonie, ale na wszystkich Pokémonach, które pojawiły się podczas Dni Społeczności w 2022 i 2023 roku.

Kalendarz wydarzeń Pokemon GO – grudzień 2023

Na ten miesiąc zaplanowano szereg ważnych wydarzeń, począwszy od Dnia Rajdu Hisuian Samurott, który będzie oznaczać debiut Pokémona w 3-gwiazdkowych Raidach. Oprócz tego w grudniu zadebiutuje kilka innych wydarzeń, takich jak wydarzenie Winter Break, Along The Routes i Adamant Time. Poniżej pełny kalendarz wydarzeń na grudzień 2023.

Czasy najważniejszych wydarzeń w Pokemon GO – grudzień 2023 r

Godziny Spotlight będą odbywać się w każdy wtorek pomiędzy 18:00 a 19:00 czasu lokalnego w grudniu, a gracze będą mieli znacznie większą szansę na złapanie prezentowanego Pokémona przy zwiększonej częstotliwości pojawiania się. Vanillite to nowo dodany połysk w tym miesiącu i gracze będą musieli poczekać do ostatniego tygodnia miesiąca, aby go zobaczyć podczas wydarzenia Godzina reflektorów.

Harmonogram rajdów Pokemon GO – grudzień 2023

Jeśli chodzi o pięciogwiazdkowe rajdy, w ofercie na ten miesiąc gracze znajdą wiele znanych Pokémonów. Po wprowadzeniu w zeszłym miesiącu Genesect, Virizion, Cobalion i Terrakion, gracze Pokemon GO będą mieli w tym miesiącu szansę złapać trio Tao wraz z Regigigasem.

Pokemon GO Mega Raids – grudzień 2023

Dodatkowo Shadow Zapdos będzie pojawiał się w weekendy w ramach Shadow Raids, więc jest to dobry moment na złapanie Electric Legendary dla graczy, którzy jeszcze go nie posiadają.

Źródło: gamerant.com