Wszystkie Pokémony ewoluują podczas chodzenia po Pokemon Go

Odkryj Pokémony w Pokémon Go, które wymagają chodzenia, aby ewoluować!

Woobat

Latający Pokémon-nietoperz Woobat potrzebuje tylko 1 km marszu, aby ewoluować w Swoobata.

Sneasel (Hisuian)

Hisuiańska odmiana Sneasela wymaga 7 km marszu, aby ewoluować w Sneaslera. Tę wersję Sneasela można zdobyć jedynie z 7km jajek zdobytych podczas specjalnych wydarzeń.

Eevee

Aby zdobyć Umbreona lub Espeona, dwie ewolucje Eevee, musisz uczynić Eevee swoim Pokémonem towarzyszem i przejść 10 km. Po osiągnięciu dystansu możesz ewoluować Eevee w Umbreona, jeśli ewoluujesz w nocy, lub w Espeona, jeśli ewoluujesz w ciągu dnia. Obie ewolucje wymagają 25 cukierków.

Bonsly

Jeśli chcesz ewoluować Bonsly’ego w Sudowoodo, musisz uczynić Bonsly swoim Pokémonem towarzyszem i przejść co najmniej 15 km. Po osiągnięciu 15 km możesz ewoluować Bonsly’ego za pomocą 50 cukierków.

Szczęśliwy

Aby ewoluować Happiny w Chansey, będziesz musiał przejść z nim 15 km jako Pokémonem towarzyszem. Następnie możesz go rozwinąć za pomocą 25 cukierków. Gdy zdobędziesz Chansey, możesz ewoluować w Blissey za pomocą cukierków, bez konieczności dodatkowego chodzenia.

Mim Jr.

Mime Jr. również potrzebuje 15 km marszu, aby ewoluować w Pana Mima. Po osiągnięciu dystansu możesz go rozwinąć za pomocą 50 cukierków.

Feebas

Aby ewoluować Feebasa w Milotica, będziesz musiał przejść z nim 20 km jako Pokémon towarzysz. Następnie możesz go rozwinąć za pomocą 100 cukierków. To jedyny sposób na zdobycie Milotica w grze.

Pawmo

Aby ewoluować Pawmo w Pawmota, będziesz musiał przejść z nim 25 km jako Pokémon towarzysz. Następnie możesz go rozwinąć za pomocą 100 cukierków.

Podczas swojej następnej przygody z Pokémonami upewnij się, że jesteś gotowy na podróż na duże odległości, aby ewoluować te osiem Pokémonów!

Źródło: www.gamepur.com