Wskazówka Pokémon GO: Jak złapać chromatycznego Goomy’ego za pomocą zamiany chromatycznej

Shiny Swapping: nowa sztuczka w Pokemon GO

Gracz Pokemon GO niedawno złapał błyszczącego Pokemona, używając sprytnej, ale przydatnej techniki zwanej „Shiny Swapping”. Gracze Pokemon GO mogą skorzystać z tej nowej sztuczki podczas wydarzeń o ograniczonym czasie trwania i zwiększonej liczbie spotkań, takich jak Dzień Społeczności.

Aktualizacje i wydarzenia Niantic

Atrakcyjność Pokemon GO wydaje się być wieczna, ponieważ Niantic nadal publikuje aktualizacje i organizuje wydarzenia dla milionów graczy na całym świecie. Po zakończeniu 14. sezonu Pokemon GO: World of Wonders firma Niantic udała się do Madrytu, aby 14 czerwca zorganizować Pokemon GO Fest 2024, aby uczcić grę z graczami z Hiszpanii.

Gracz YOLTZsean spotkał błyszczącego Goomy’ego podczas ostatniego wydarzenia z okazji Dnia Społeczności Pokemon GO, ale udało mu się „zamienić” swoje spotkanie z niezwykle rzadkim błyszczącym Slakothem za pomocą Błyszczącej Zamiana. Ta nowa metoda pozwala graczom Pokemon GO na zamianę napotkanych Błyszczących Pokemonów, szybko oddalając się od spotkania i zbliżając się do innego Pokemona w ciągu zaledwie kilku sekund.

Sukces błyszczącej wymiany

Pomimo wątpliwości wielu graczy Pokemon GO co do Shiny Swapping, społeczność jest pod wrażeniem genialnego schwytania YOLTZseana. Niektórzy użytkownicy szacują, że szanse powodzenia Błyszczącej Zamiana mogą wynosić nawet jeden do 400, co sprawia, że ​​metoda jest trudna i mało prawdopodobne, aby zadziałała po sobie, chyba że aktywna jest premia zwiększonej częstotliwości spotkań.

Sezon 15 Pokemon GO: Shared Skies potrwa do 3 września, a Pokemon GO Fest 2024 nadal znajduje się w kalendarzu wydarzeń sezonu.

Źródło: gamerant.com