Upoluj Błyszczącego Nidorana w Pokémon Go już teraz!

Pokémon Go jest pełen Pokémonów, ale nie wszystkie z nich osiągnęły jeszcze swój błyszczący status. Nawet niektóre z najstarszych Pokémonów w całej serii nie zostały jeszcze poddane leczeniu w grze Niantic wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną. Błyszczące Pokémony mają unikalny wygląd, różniący się od zwykłej formy tego gatunku. W niektórych przypadkach jest to tylko niewielka zmiana koloru, ale w innych może być dość drastyczna. Jeśli grasz w Pokémony od jakiegoś czasu, prawdopodobnie widziałeś Shiny Nidoran. Nidoran jest jednym ze 151 oryginalnych Pokémonów i dlatego jest jednym z pierwszych, którzy uzyskali błyszczącą formę. Jednak nie zawsze oznacza to, że jest on dostępny w Pokémon Go. Oto, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz polować na błyszczące Pokémony.

Czy Brilliant Nidoran występuje w Pokémon Go?

Tak! W Pokémon Go możesz złapać błyszczącą wersję Nidorana, więc zdecydowanie warto ją poszukać, gdy będziesz miał okazję. Ten Pokémon został już wyróżniony podczas Godzin Polecanych i wtedy masz największą szansę na zdobycie błyszczącej wersji Nidorana. Ostatnia z podanych godzin miała miejsce 12 marca 2024 r., ale to nie znaczy, że nie powtórzy się. Dodatkowo możesz zdobyć błyszczącą wersję Nidoranu podczas normalnego spotkania w dziczy, więc jeśli będziesz miał szczęście, nadal możesz go złapać bez czekania na przyspieszenie odrodzenia. Po złapaniu możesz następnie pracować nad ewolucją Nidorana (który zachowa swój błyszczący status) i ostatecznie uzyskać wspaniałą błyszczącą Nidoqueen lub Nidoking. Oczywiście wynik będzie zależał od płci.

Teraz możesz być spokojny, wiedząc, że nie musisz czekać, aż Nidoran uzyska swój błyszczący status w Pokémon Go, ponieważ jest już dostępny już dziś.

Źródło: dotesports.com