Ultimate Guide: Najlepsze ataki Goodry w PvP i raidach w Pokemon Go

Trenerzy Pokémon Go mogą znaleźć na wolności uroczego Pokémona typu Dragon Goomy, który ewoluuje w potężną pseudolegendarną Goodrę. Omówimy najlepszy zestaw ruchów Goodry dla zawartości PvP i Raidów.

Wszystkie ruchy, których Goodra może się nauczyć w Pokemon Go

W Pokemon Go Goodra ma dostęp do dwóch Szybkich Ruchów i sześciu Naładowanych Ruchów. Goodra ma dostęp do pięciu różnych typów na swojej liście ruchów.

Goodra może nauczyć się następujących ruchów:

Szybkie ruchy

  • Smoczy Oddech (Smok/STAB)
  • Pistolet wodny

Załadowane ruchy

  • Wodny Ogon (Woda)
  • Piorunowy Cios (Elektryczny)
  • Fala Szlamu (Trucizna)
  • Bicz mocy (roślina)
  • Draco Meteor (Smok)
  • Mętna woda

Pokemon Go Goodra: Najlepszy zestaw ruchów do PvP

Najlepszym zestawem ruchów PvP Goodry w Pokemon Go jest Oddech Smoka jako szybki ruch, z Aqua Tail i Power Whip jako naładowanymi ruchami.

Wybór do szybkiego ruchu powinien być Oddechem Smoka, ponieważ korzysta ze STAB i ma nieco lepsze statystyki w porównaniu z Pistoletem Wodnym.

Chociaż Goodra ma dostęp do szerokiej gamy naładowanych ruchów, Aqua Tail i Power Whip to dwie najlepsze opcje dla PvP. Wodny Ogon to spamujący Naładowany Ruch, który zapewnia doskonałe pokrycie typów i pomaga zwalczać dominujące typy Stalowe w PvP.

Power Whip zapewnia doskonałe pokrycie typów Goodry, nie kosztuje zbyt dużo energii i jest świetną odpowiedzią na potężne typy wodne w meta.

Pokemon Go Goodra: Najlepszy zestaw ruchów do raidów

Najlepszym atakiem Goodry w Pokemon Go jest Oddech Smoka jako szybki ruch, z Draco Meteorem i Aqua Tail jako ruchami naładowanymi.

W przypadku Raidów ogólnie dobrym pomysłem jest utrzymanie ruchów Pokémona jednego typu, a zarówno Dragon Breath, jak i Draco Meteor skorzystają na STAB typu Dragon.

Trenerzy mogą wybrać Aqua Tail jako drugi ruch naładowany, aby zwiększyć wszechstronność.

I proszę bardzo. To wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszym zestawie ruchów Goodry do zawartości PvP i raidów w Pokemon Go. Aby uzyskać więcej zawartości Pokemon Go, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po pozostałych wydarzeniach Pokemon Go odbywających się w lipcu, w tym Aquatic Paradise.

Źródło: www.bing.com