Ułatw sobie korzystanie z Pokémon GO dzięki tej fajnej sztuczce

Odkryj najlepszy sposób na udane rzuty w Pokémon GO!

Podstawy idealnego rzutu w Pokémon GO

Jedną z podstawowych mechanik Pokémon GO jest wykonywanie doskonałych rzutów w celu złapania Pokémona. Jest to coś, co trenerzy Pokémonów muszą opanować od samego początku, ale nie jest to łatwe dla wszystkich. Na szczęście mamy wskazówkę, która może zmienić Twoje wrażenia z gry.

Aby wykonać doskonały rzut w Pokémon GO, musisz rzucić Pokéballem w środek koła, gdy jest ono jak najmniejsze na ekranie. Może się to wydawać proste, ale regularne wykonywanie tej czynności wymaga dużo praktyki.

Wskazówka, jak ulepszyć swoje rzuty

Gracz Pokémon GO znalazł rozwiązanie, które znacznie ułatwia to doświadczenie. Swoją techniką podzielił się na Reddicie i wielu graczy z powodzeniem ją wypróbowało.

Kluczem do poprawy rzutów jest ukończenie jednego z najciekawszych wyzwań w Pokémon GO: wykonanie 120 doskonałych rzutów. Wymaga to praktyki i wysiłku, ale na dłuższą metę jest tego warte.

Użytkownik udostępnił film pokazujący, jak aktywować tryb AR+ w Pokémon GO, następnie przystąpić do bitwy i skupiając się na pojawiającym się na ekranie krzaku, z łatwością oddać idealny rzut.

Wielu graczy wypróbowało tę technikę i pozostawiło swoje opinie, dlatego zachęcamy Cię do wypróbowania jej samodzielnie i poinformowania nas, czy poprawiło to Twoje wrażenia z Pokémon GO.

Źródło: www.ruetir.com