Ujawniono najgorszą misję badawczą Pokémon Go: prawdziwą próbę!

Gra Pokemon Go ma dziesiątki zadań badawczych do wykonania dla trenerów, ale niektóre wydają się niemożliwe lub nieciekawe ze względu na ich żmudny charakter. Nasuwa się pytanie: który ze wszystkich dostępnych zadań jest najgorszy, a jakich gracze najbardziej unikają? Teraz wydaje się, że mamy odpowiedź.

Najgorsze ze wszystkiego: misja powitalna

Większość problemów z zadaniem badawczym wynika z Wyzwań Imprezowych, czyli wyzwań losowych, takich jak złapanie określonej liczby Pokémonów podczas zabawy w grupie. Gra trwa tylko godzinę i musisz odtworzyć swoją grupę, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Wymaga to od niektórych trenerów godzinnej pracy nad ukończeniem jednego lub dwóch wyzwań imprezowych na raz. Trzeba przyznać, że należymy do tych graczy, którzy całkowicie unikają tego zadania badawczego. Każde zadanie staramy się realizować od razu po jego otrzymaniu, wyłącznie z przyzwyczajenia, jednak to zadanie zbierało kurz już zbyt długo. Po prostu nie mamy motywacji, żeby to dokończyć.

Być może, jeśli Niantic wprowadzi drastyczne zmiany w systemie imprezowym lub ułatwi wykonywanie zadań, będziemy skłonni w końcu je ukończyć, ale inwestycja czasu w połączeniu ze skromnymi nagrodami (kilka koszulek i podstawowe spotkania) naprawdę nie jest dobrą zachętą .

Źródło: dotesports.com