Ujawnianie kolejnego Pokémona w kostiumie w Pokémon Go: gracze już go nienawidzą

Nowy strój Dragonite może wkrótce pojawić się w Pokémon Go, ale gracze już wystawiają mu bardzo negatywną recenzję na podstawie zdjęć, które wyciekły w tym tygodniu.

Wizualna porażka nowego stroju

Jedyną rzeczą, która czyni ten nowy strój Dragonite wyjątkowym, są jego okulary przeciwsłoneczne i muszka. Wersja błyszcząca też je posiada. Poza tym nowe Dragonite wyglądają bardzo podobnie do oryginałów i wielu fanów Pokémon Go uważa, że ​​należało zrobić więcej.

Jeden z graczy skrytykował strój, a inni opisali go jako przypadkowe rzeczy dodane do istniejącego modelu, bez większego zastanowienia i kreatywności. Uważają, że Pokémony w kostiumach powinny mieć fajne stroje, które wizualnie upiększają stworzenia, takie jak kolorowe szaliki, naszyjniki ze specjalnymi klejnotami lub paski. Inni gracze czują to samo, twierdząc, że strój jest „dość kiepski” i wydaje się tak prosty i pozbawiony inspiracji, że prawie wydaje się fałszywy. Naprawdę chcą, aby Niantic się bardziej postarało, sugerując, że nawet coś tak prostego, jak dopasowany garnitur smokingowy lub cylinder, sprawi, że będzie wyglądać znacznie lepiej. Niektórzy posunęli się nawet tak daleko, że porównali go do stroju Dragonite w stylu morskim w Pokémon Unite, który ich zdaniem wymaga dużo więcej pracy i wyobraźni. Podobały im się ubrania Dragonite w stylu wojskowym w Unite, z mnóstwem detali, takich jak guziki, kieszenie, medale i pasujący kapelusz. Po prawej fajny strój Dragonite. Po lewej… Zdjęcie za pośrednictwem The Pokémon Company

Mam nadzieję na bardziej twórczą przyszłość

Gracze trzymają kciuki w nadziei, że w przyszłości zobaczą w Pokémon Go bardziej pomysłowe i szczegółowe Pokémony w kostiumach, podobne do tych w Pokémon Unite, ale po wydaniu Dragonite nie mają zbyt wielu złudzeń. Było wiele uroczych wersji Pikachu, w tym kilka bardzo fantazyjnych wersji, takich jak Rock Star Pikachu, ale w przypadku innych Pokémonów kostiumy są zwykle proste, jak czapki lub kwiaty na głowach. Niemniej jednak jest to o krok wyżej od tego przebranego smoka, który wyciekł im z oczu. Wygląda na to, że okulary przeciwsłoneczne nawet nie są ustawione prawidłowo.

Źródło: dotesports.com