Tydzień pogody Pokémon Go 2024: wyzwania, nagrody i zadania badawcze w terenie

Tydzień Pogody powraca do Pokémon Go, co oznacza, że ​​masz szansę złapać wiele Pokémonów, w zależności od warunków pogodowych. To skupienie się na pogodzie znajduje również odzwierciedlenie w nowych badaniach terenowych i zestawie wyzwań związanych ze zbieraniem, które możesz ukończyć. Tydzień pogody 2024 to czterodniowe wydarzenie odbywające się w dniach 14–18 marca o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Jest to mniejsze wydarzenie, które podkreśla mechanikę pogodową Pokémon Go poprzez częstsze pojawianie się Pokémonów takich jak Cacnea, Lotad, Snover i inne w odpowiednich warunkach pogodowych. Niektóre rzadkie Castformy będą pojawiać się częściej w każdych warunkach pogodowych, a także inne rzadkie gatunki, takie jak Amaura i Drampa, z których ta ostatnia jest dostępna tylko w trzygwiazdkowych rajdach.

Tydzień pogodowy Pokémon Go 2024 Zadania i nagrody w zakresie badań terenowych

Aby jak najlepiej wykorzystać Tydzień Pogody, Wyzwania Kolekcjonerskie pozwolą ci zdobyć fajne nagrody, a badania terenowe pomogą ci zagwarantować spotkania z Pokémonami biorącymi udział w tych wyzwaniach. Oto przewodnik po obu elementach zawartości wraz z oferowanymi przez nie nagrodami.

Szukaj zadaniaNagrodyZłap pięć Pokémonów dzięki wzmocnieniu pogody Spotkanie z Parasem Spotkanie z Drifloonem Spotkanie z helikopterem Spotkanie z Amaurą Złap siedem Pokémonów dzięki wzmocnieniu pogody 750 Stardust Złap dziesięć Pokémonów dzięki wzmocnieniu pogody Spotkanie z Castform (Normal) Spotkanie z Castform (Sunny) Spotkanie z Castform (Deszczowo) )Spotkanie z Castformem (Śnieg)

Jak ukończyć wyzwania związane z kolekcją Pokémon Go Weather Week 2024: zadania i nagrody

Jak ukończyć wyzwanie zbierania Tygodnia Pogody Złap Helioptyl Złap Amaurę Złap Parasa Złap dryflon Złap formę Castform Łączna nagroda: 7500 Stardust Jak ukończyć wyzwanie Kolekcji Tygodnia Pogody: Castform Złap Castform (normalny) Złap Castform (Słoneczny) Złap formę Castform (deszczowo) Złap formę Castform (śnieg) Nagrody ogółem: 5000 gwiezdnego pyłu i 1 kadzidło

To mniejsze wydarzenie jest wstępem do jednej z marcowych ofert Pokémon Go, chociaż nie wszyscy gracze są podekscytowani nadchodzącym wydarzeniem, Verdant Wonders.

Źródło: dotesports.com