Tydzień mody Pokémon Go 2023 przedstawia nowe błyszczące i przebrane Pokémony

Tydzień mody powraca w Pokemon Go

Powrót Tygodnia Mody do Pokemon Go zbliża się wielkimi krokami, a w tym roku wydarzenie zapowiada się bardzo obiecująco. Premiera zaplanowana na środę, 15 listopada o godzinie 10:00, edycja Tygodnia Mody 2023 będzie uświetniona pierwszym wystąpieniem Shiny Gothita. Co roku podczas Tygodnia Mody prezentowane są Pokémony ubrane w stylowe kostiumy, a ta edycja nie będzie wyjątkiem, gdyż powróci kilka kultowych projektów, a także wprowadzenie trzech nowych projektów. Dragonite będzie miał na sobie parę czarnych okularów przeciwsłonecznych i muszkę, podczas gdy Wooper i Quagsire będą nosić czarne czapki. Podczas wydarzenia gracze będą mogli obserwować na wolności następujące Pokémony:

Absol (w eleganckim garniturze)
Croagunk (w eleganckim garniturze)
Diglett (w eleganckim garniturze)
Falbaniaste
Furfrou
Gotita
Mareanie
Pikachu (w letnim stylu)
Wooper (w eleganckim garniturze)

Jak zdobyć Dragonite z Tygodnia Mody

Należy zaznaczyć, że nowy wariant Dragonite nie znajduje się na liście Pokémonów, które pojawiły się na wolności. Aby zdobyć Dragonite’a w jego stylowym kostiumie, gracze będą mogli to zrobić na dwa różne sposoby. Ci, którzy ukończą wyzwanie kolekcji Fashion Week, będą mieli szansę zdobyć Dragonite, który pojawi się także w trzygwiazdkowych rajdach. W rajdach wezmą udział inni ulubieńcy Tygodnia Mody, których nie można spotkać na wolności, w tym Butterfree (w eleganckim garniturze), Kirlia (w eleganckim garniturze) i Sneasel (w eleganckim garniturze). Zadania badawcze w terenie będą również dotyczyć Pokémonów noszących stylowe kostiumy. Butterfree, Diglett, Shinx, Kirlia, Blitzle i Wooper pojawią się w ten sposób.

Premie z tygodnia mody

Podczas gdy Pokémony przygotowują się do Tygodnia Mody, gracze będą mieli również okazję doszlifować swój wygląd. Według Niantic „niektóre” przedmioty z awatarów będą przecenione podczas wydarzenia. Niestety nie podano informacji, które pozycje będą dostępne w niższej cenie. Gracze będą także mogli odkryć nowe przedmioty dla awatarów dodane do sklepu, w tym top, spodnie i buty inspirowane Gothitelle. Fani Reuniclusa będą mogli także znaleźć top i buty inspirowane typem Psychic. Wreszcie dodana zostanie także nowa kurtka dżinsowa z kapturem i spodnie jeansowe. Podczas wydarzenia w 5km Eggach wyklują się Pokémony w stylowych strojach, w tym Pichu (w Summer Flair), Smoochum (w eleganckim kostiumie), Shinx (w eleganckim kostiumie) i Wooper (w eleganckim kostiumie). ). Gothita wykluwa się również z jaj o długości 5 km i z większym prawdopodobieństwem będzie Błyszczącą niż te, które rozmnażają się na wolności. Jeśli chodzi o inne bonusy, gracze otrzymają podwójne cukierki za przechwytywanie, a gracze na poziomie 31 i wyższym będą mieli zwiększoną szansę na zdobycie cukierków XL za przechwytywanie. Na ekranach PokéStopów podczas wydarzenia pojawią się Gothita i Mareanie. Tydzień mody Pokémon Go 2023 potrwa do 19 listopada o 20:00 czasu lokalnego. Podczas wydarzenia gracze będą mogli kupić specjalne badania czasowe za 2 USD. Czy planujesz wziąć udział w wydarzeniu Fashion Week w Pokémon Go? Czy lubisz oglądać te Pokémony w przebraniu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com