Tydzień mody Pokémon Go 2023 powraca z Dragonite, Wooper, Pikachu i nie tylko

Tydzień mody Pokémon Go 2023 i klasyk z okazji Dnia Społeczności

Niantic ogłosiło niedawno wydarzenie Community Day Classic w Pokémon Go z udziałem Mareepa. Ale zanim to nastąpi, kredensy muszą przygotować się na najmodniejsze wydarzenie roku, jakim jest powrót uwielbianego Tygodnia Mody. Tak – czas ponownie zobaczyć stylowe Pokémony, które na kilka dni przywdziewają urocze nowe kostiumy.

Tydzień Mody 2023 odbędzie się w dniach 15–19 listopada do godziny 20:00 czasu lokalnego w Pokémon Go. Wielu faworytów, takich jak Pikachu, Diglett, Frillish, Croagunk i wielu innych, będzie można zobaczyć w modnych kostiumach. Niektórzy nowicjusze zakładający nowe ubrania po raz pierwszy to Dragonite, Wooper i Quagsire. Niektórzy szczęśliwi trenerzy mogą również znaleźć ukrytą Chromatyczną Gothitę.

Korzyści i wyzwania tygodnia mody

Podobnie jak w przypadku tych wydarzeń, uruchomionych zostanie kilka bonusów. Gracze otrzymają 2x cukierki za złapanie Pokémonów, a także większą szansę na otrzymanie cukierków L dla osób na poziomie 31 i wyższym. Jeśli to nie wydaje Ci się wystarczające, użyj tych kodów promocyjnych Pokémon Go, aby zdobyć mnóstwo darmowych gadżetów!

Najlepszym sposobem na złapanie tematycznych Pokémonów jest ukończenie tematycznych wyzwań wydarzenia, takich jak zadania badawcze w terenie, które oferują spotkania z przebranymi wersjami Butterfree, Kirlii, Shinxa i Blitzle’a, żeby wymienić tylko kilka. Dostępne będzie również Wyzwanie Kolekcjonerskie, w ramach którego otrzymasz Dragonite’a w modnym kostiumie, PD i Gwiezdny Pył, jeśli każdemu uda się ukończyć cel.

Ekskluzywne przedmioty i nowe kostiumy

Jeśli szukasz czegoś bardziej ekskluzywnego, kup płatne wyszukiwanie czasowe za 2,00 USD lub lokalną równowartość. Obejmuje to zestaw zadań badawczych, które oferują spotkania z kilkoma Pokémonami w specjalnych strojach, a także dwie dodatkowe przepustki bojowe Premium.

Tydzień mody nie byłby kompletny bez nowych zestawów dla tenisówek, więc koniecznie udaj się do sklepu z przedmiotami i zdobądź top, spodnie i buty Gothitelle, top i buty Reuniclus oraz kurtkę dżinsową z kapturem i spodniami.

Możesz teraz pobrać Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.pocketgamer.com