Twórcy Pokemon Go ujawniają długo oczekiwaną funkcję Party Play

Niantic zapowiada nową funkcję kooperacji w Pokemon Go, a gracze nie mogą się już doczekać wypróbowania tego nowego trybu po jego premierze. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o trybie Party Play w Pokemon Go.

Co to jest gra imprezowa w Pokemon Go?

Party Play w Pokemon Go to długo oczekiwany tryb kooperacji. Eksploratorzy danych podzielili się wieloma informacjami na temat tej nadchodzącej funkcji, chociaż Niantic nie potwierdziło jeszcze żadnych informacji, więc na razie te informacje należy traktować z przymrużeniem oka.

Według data mining, Party Play umożliwi trenerom tworzenie w Pokemon Go grup składających się z maksymalnie czterech graczy, co da im możliwość odblokowania specjalnych bonusów i zdobycia wyjątkowych nagród poprzez wspólną zabawę.

Jak można się spodziewać, aby wspólnie grać, prawdopodobnie konieczne będzie przebywanie w pobliżu członków drużyny, co oznacza, że ​​nie ma planów wprowadzenia funkcji Remote Party Play, przynajmniej na razie.

Gra w drużynie skupi się na rajdach i trasach, choć nie wiemy jeszcze, jakie bonusy i nagrody gracze będą mogli zdobyć dzięki tej metodzie. Trenerzy będą mogli gromadzić Siłę Grupy za pomocą szybkich ataków. Dodatkowo przebywanie w grupie zwiększa obrażenia ładowanych ataków. Wreszcie, pojawią się różne wyzwania grupowe, które gracze będą musieli ukończyć, aby zdobyć nagrody.

Ikona imprezy pojawiła się w grze gracza we wrześniu, wywołując spekulacje, że w Pokemon Go pojawi się tryb kooperacji. Wielu uważa, że ​​tryb Party Play będzie zapożyczał elementy z innych gier Niantic, takich jak Pikmin Bloom i Monster Hunter Now. Chociaż umożliwi to graczom wspólną zabawę ze znajomymi, niektórzy trenerzy również wyrazili obawy.

Najnowsze funkcje dodane do Pokemon Go nie zostały uruchomione płynnie i nadal występują problemy kilka miesięcy po uruchomieniu. Ponadto w funkcjach współpracy Pikmin Bloom i Monster Hunter Now brakuje podstawowych ustawień, takich jak zaproszenia pobliskich graczy lub możliwość zgłaszania nieodpowiednich graczy.

Niantic nie ujawniło jeszcze daty uruchomienia trybu Party Play w Pokemon Go, ale możemy spodziewać się, że zostanie on wprowadzony w sezonie Adventures Abound. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko dowiemy się więcej.

W międzyczasie możesz sprawdzić wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Harvest Festival 2023 lub najlepszych drużynach w Pokemon Go PvP.

Źródło: www.charlieintel.com