Trenerzy Pokemon Go wściekli na „irytujących” graczy Gym

Gracze Pokemon Go opowiadają o swoich frustracjach związanych z „irytującymi graczami z Gym” w ich sąsiedztwie.

Zbierają się trenerzy Pokemon Go

Gracze mogą znaleźć siłownie Pokémon Go rozsiane po całym świecie, a każda z nich jest idealnym miejscem do walki z rywalizującymi ze sobą drużynami. Po przejęciu kontroli nad siłownią, trenerzy muszą przypisać Pokémony do obrony przestrzeni, aby ktoś inny nie przejął jej.

Jedną z zachęt do wzięcia udziału w takiej aktywności są PokeCoiny, które gracze zdobywają, zostawiając swoje potwory w Sali. Są jednak tacy, którzy pracują dzień i noc, aby uniemożliwić innym graczom pełne korzystanie z Siłowni.

Co zrozumiałe, gracze Pokemon Go mają dość złych graczy i wypowiadają się o najgorszych przestępcach, jakich spotkali.

Trenerzy Pokemon Go kontra „nudni” gracze na siłowni

Aby poskarżyć się na nieprzyjaznego gracza Gym w ich sąsiedztwie, jeden z użytkowników Reddita poprosił innych, aby przyłączyli się do niego w wyrażaniu swoich skarg.

Oryginalny autor stwierdził, że w pobliżu niego jest tylko jedna siłownia, w której przez cały dzień przebywa drużyna Niebieskich. Próba korzystania z siłowni późno w nocy nie ma sensu, ponieważ jedna osoba szczególnie lubi wyrzucać nowicjuszy. Według Redditora „…ten gracz, którego podejrzewam o posiadanie dwóch kont, nalega, aby mnie gonić kilka minut po tym, jak umieściłem tam mojego Pokémona. Było to tak denerwujące, że zdecydowałem się opuścić tam niebieski zespół na stałe i zdobyć części gdzie indziej. »

Sądząc po komentarzach, wydaje się, że pierwotny autor nie jest osamotniony w swojej frustracji. Ktoś kilka dni temu miał podobną sytuację. Odwiedzając pobliską siłownię, gracz Pokemon Go odkrył, że dwie drużyny przebywały w środku od wielu godzin. Wyrzucił drużynę, która była tam najdłużej, ale kiedy kilka minut później wrócił do domu, był już wyrzucony.

Inni użytkownicy podzielili się podobnymi historiami złego zachowania. Wydaje się, że istnieje cienka granica oddzielająca graczy zespołowych od tych, którzy chcą spędzać cały dzień na siłowni. Jak powiedział jeden z użytkowników: „Wydaje się, że niektórzy ludzie nie przywiązują wagi do monet. Przejmowanie kontroli nad siłowniami i powstrzymywanie innych przed zarabianiem monet jest tym, co uwielbiają w tej grze.

Niestety, w tej chwili gracze niewiele mogą zrobić, aby samodzielnie poradzić sobie z tym problemem.

Źródło: www.dexerto.com