Trenerzy Pokemon Go chwalą Niantic za zabawny projekt podczas Tygodnia Mody

Gracze Pokemon Go składają hołd Niantic za specjalny wybór projektu podczas Tygodnia Mody

Tydzień mody Pokemon Go 2023 dobiega końca, a pokemony w kostiumach, takie jak Wooper, Quagsire i Dragonite, wędrują swobodnie po dziczy lub podczas rajdów.

Jednak tu i ówdzie można spotkać nie tylko pokemony kostiumowe wprowadzone w 2023 roku, ale także starsze pokemony prezentowane podczas wydarzeń Fashion Week z poprzednich lat.

Gracze Pokemon Go uwielbiają kostiumowy projekt Toxicroaka

W poście na subreddicie Pokemon Go podkreślono projekt przebranego Toxicroaka, który po raz pierwszy został zaprezentowany podczas Tygodnia Mody 2022. OP powiedział: „Muszę wiedzieć, kto to zrobił, żeby móc uścisnąć mu dłoń” wraz ze zdjęciem Toxicroaka z Tydzień Mody, w czapce odwróconej do tyłu z ogromną rozdartą dziurą u góry, przez którą przechodzi kolec.

Choć część fanów krytykowała nowe projekty wprowadzone podczas Fashion Week 2023, Toxicroak wydaje się wyraźnie wyróżniać na tle poprzednich wydarzeń.

Podobnie jak inne pokemony w kostiumach z równie ubranymi ewolucjami, ten Toxicroak zachowuje czapkę do góry nogami w stosunku do swojej pierwotnej formy. Jeden z fanów zauważył, o ile lepszy był ten projekt od projektu Dugtrio, który wielu graczy określiło jako nieudany ruch. „Oczywiście to nie idiota kazał Dugtrio mieć tylko jeden kapelusz, to była zbrodnia wojenna. »

Oczywiście nie zabrakło także sukcesów podczas Tygodnia Mody 2023, ponieważ wielu graczy było rozbawionych tym, jak dobrze przebrany Wooper pasował do przebranego Digletta, tworząc duet w stylu Breaking Bad.

Choć nie każdy projekt z Tygodnia Mody cieszy się uznaniem członków społeczności Pokemon Go, wydaje się, że ten zwariowany Toxicroak naprawdę przypadł im do gustu.

Źródło: www.dexerto.com