Ten błąd Pokémon Go wygenerował najstraszniejsze spotkanie w grach grupowych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy

Jeśli uważasz, że problemy z grą grupową w Pokémon Go są wystarczająco poważne, pomyśl jeszcze raz, ponieważ gracze stają teraz w obliczu przerażających spotkań ze stworzeniami z gry, próbując wykonywać misje ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Zrzut ekranu udostępniony na Reddicie przez użytkownika o imieniu u/dahrhel 5 listopada pokazał jedną z najstraszniejszych scen, jakie mógł spotkać gracz Pokémon Go. Widzimy małego Woopera całkowicie ukrytego przez cień gracza, dzięki czemu pierścień przechwytujący jest całkowicie niewidoczny. Mroczna i zabawna scena, która przypomniała społeczności inne, równie przerażające i zabawne sytuacje.

Błąd w grze grupowej

Gracz, który udostępnił ten zrzut ekranu, opisał ten problem jako błąd w grze imprezowej Pokémon Go i podkreślił wady tej funkcji, które wymagają uwagi Niantic. Co więcej, ten post wywołał wiele komentarzy na temat tego, jak można wykorzystać tę scenę do tworzenia memów. „Wooper: «Jestem w niebezpieczeństwie!» „, napisał jeden z graczy, dołączając do tego zdania uśmiechniętą buźkę imitującą nonszalancką minę Woopera pomimo bezpośredniego niebezpieczeństwa. „Ten mały uśmiech, te bezduszne oczy. Biedny chłopczyk, ale dlaczego się śmiałem? »napisał kolejny rozbawiony gracz.

Zabawne kreacje memów

Inni gracze skorzystali z okazji, aby dodać do obrazu własne, zabawne konteksty, tworząc obiecujący mem. „Gorąca kieszeń patrzy na mnie z kuchenki mikrofalowej” – napisał jeden z graczy, tworząc sytuację zarówno zabawną, jak i łatwą do zidentyfikowania.

Ten problem nie dotyczy wyłącznie u/dahrhel, inni gracze również zgłosili, że napotkali tę samą sytuację podczas korzystania z gry grupowej w Pokémon Go. Chociaż u/dahrhel nie wyjaśnił, jak to się stało, że powstał ten błąd ani czy udało mu się obejść problem aby schwytać Woopera, niektórzy gracze ujawnili, że po prostu nie stojąc zbyt blisko Pokémona można uniknąć tej sytuacji. Jest mało prawdopodobne, aby Niantic poświęciło wiele uwagi temu błędowi lub usterce, ale po prostu ulżyło mi, wiedząc, że możemy uniknąć natknięcia się na tak przerażające sceny w przyszłych grach Pokémon Go, po prostu nie martw się. Stań ponad tymi biednymi stworzeniami.

Źródło: www.bing.com