Szybko zwiększ swój Stardust w Pokemon Go

Hodowla Stardust w Pokemon Go

Gwiezdny pył jest niezbędnym przedmiotem w Pokémon Go. Konieczne jest ulepszanie Pokémona, ale zdobycie dużych ilości może zająć trochę czasu. Dowiedz się, jak szybko zdobyć więcej Stardust w Pokémon Go.

Złap odpowiedniego Pokémona dla Stardust

Trenerzy zdobywają Stardust za każdego złapanego Pokémona, ale nie wszystkie złapane są równe. Pokémony ewoluowane na drugim i trzecim poziomie dają więcej Stardust, do 200-300 na schwytanie. Miej wystarczająco dużo Pokéballi i Jagód, aby zmaksymalizować swoje szanse.

Korzyści z Pokémonów wzmocnionych pogodą

Szukaj Pokémonów wzmocnionych pogodą, aby zdobyć więcej Stardust. Te Pokémony zawsze dają dodatkową ilość Gwiezdnego Pyłu. Celuj w bardziej rozwinięte Pokémony, aby zmaksymalizować swoje wygrane.

Wylęgaj jajka, aby zdobyć Stardust

Wylęganie jaj zawsze zapewni ci Stardust, więc jest to łatwy sposób na zdobycie większej ilości. Skoncentruj się na jajach z odległości od 7 km do 12 km, aby zdobyć tysiące gwiezdnego pyłu. Będziesz musiał chodzić, ale możesz połączyć to ze łapaniem Pokémonów, aby zwiększyć swoje zarobki.

Bitwy PvP o Stardust w Pokémon Go

Bitwy PvP to świetny sposób na zdobycie Stardust. Połącz siły, aby wygrywać bitwy i odblokowywać nagrody po każdym zwycięstwie. Im więcej bitew PvP wygrasz, tym więcej Stardust zdobędziesz, a im wyższa ranga, tym więcej Stardust zarobisz.

Nawet wykonując specjalne zadania badawcze, możesz zdobyć Stardust. Jednakże, mając na uwadze powyższe wskazówki, będziesz mógł szybciej zdobyć Stardust.

Pokémon Go jest dostępny na iOS i Androida.

Źródło: thenerdstash.com