Szczegóły wydarzenia Pokémon Go: Adamant Time

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Adamant Time w Pokemon Go!

Data rozpoczęcia i czas trwania wydarzenia

Wydarzenie Adamant Time jest częścią sezonu Timeless Travels w Pokemon Go. W tym sezonie odbywają się wymagające bitwy z Pokemonami Hisuiana i wprowadza się nowego NPC-a nagradzającego graczy za eksplorację Tras. Podczas Adamant Time ponad 151 oryginalnych Pokémonów z Pokémon Red i Blue pojawi się w większej liczbie, zapewniając zwiększone szanse na złapanie Pokémonów Shiny Kanto. Wydarzenie trwa od poniedziałku, 11 grudnia 2023 o 10:00 do piątku, 15 grudnia 2023 o 20:00 czasu lokalnego.

Polecane Pokémony

Pokémony powracające z 2016 roku ze zwiększoną szansą na bycie Błyszczącym to Vulpix, Ponyta, Krabby i Voltorb.

Bonusy eventowe

Gracze otrzymują 3x XP za złapanie Pokémona przez całe wydarzenie.

Dzikie spotkania

Pokémony pojawiające się częściej na wolności z większą szansą na bycie Błyszczącym to Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Vulpix, Oddish, Ponyta, Krabby, Voltorb, Koffing, Rhyhorn, Goldeen i Dratini.

Szczęśliwy bonus

Limit Szczęśliwych Pokémonów, które Trener może otrzymać w wymianie, został zwiększony do 25. Handel Pokémonem z zasobów innego Trenera od 2018 roku gwarantuje, że stanie się on Szczęśliwym Pokémonem aż do osiągnięcia limitu.

Wyglądy i przemiany Ditto

Ditto pojawia się na wolności z większą szansą na bycie Błyszczącym, przekształcając się w Oddisha, Koffinga, Rhyhorna lub Goldeena.

Napad na Pokémony

Jednogwiazdkowe najazdy obejmują Staryu, Omanyte i Kabuto z większą szansą na bycie błyszczącym. Trzygwiazdkowe naloty obejmują Chansey, Scyther i Snorlax ze zwiększoną szansą na bycie błyszczącym.

Wiązki

Opcje zakupu dostępne podczas wydarzenia obejmują Boost Box (9,99 USD) z szczęśliwymi jajkami, kadzidłem, modułami przynęty i Poffinkami oraz Ultra Storage Box (4,99 USD) z ulepszeniami i przepustkami.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Wydarzenie Adamant Time oferuje graczom szansę na złapanie rzadkich i błyszczących Pokémonów, a także korzystanie z unikalnych wzmocnień podczas eksploracji świata Pokemon Go.

Źródło: www.bing.com