Szczegóły wrześniowego Dnia Społeczności ujawnione przez Pokemon Go

Pokemon Go postawi Grubbina w centrum uwagi jeszcze w tym miesiącu.

Specjalne wydarzenie

Po niedawnym klasyku z okazji Dnia Społeczności Charmander w Pokemon Go, Niantic ujawniło szczegóły wydarzenia w bieżącym miesiącu, które odbędzie się 23 września. Od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego Grubbin będzie w centrum uwagi, co da graczom większą szansę na zdobycie błyszczącej wersji. Gracze, którzy nie będą mogli wziąć udziału w tych godzinach, zobaczą rozwiniętą formę Grubbina, Charjabuga, w czterogwiazdkowych bitwach od 17:00 do 22:00 czasu lokalnego. Pokonanie Charjabuga spowoduje pojawienie się Grubbina wokół Sali Pokemon na 30 minut, a Sparkling Grubbin będzie pojawiał się z tą samą częstotliwością co wydarzenie.

Korzyści z Dnia Społeczności Pokemon Go

Ostatnią rozwiniętą formą Grubbina i Charjabuga jest Vikavolt, Pokemon typu Robaczego/Elektrycznego. Dla graczy, którzy nigdy tego nie zdobyli, to wydarzenie powinno być doskonałą okazją! Gracze, którzy wyewoluują Charjabuga podczas wydarzenia lub do pięciu godzin później, otrzymają Vikavolta, który zna wybrany atak Volt Switch. Volt Switch to szybki atak, który ma moc 12 podczas bitew pomiędzy trenerami i 14 na arenach i rajdach. Tego dnia gracze będą mieli łatwiejszą ewolucję Grubbina i Charjabuga, ponieważ Dzień Społeczności po złapaniu zapewni dwa razy więcej cukierków. Gracze mogą również spodziewać się kilku innych korzyści podczas Dnia Społeczności we wrześniu. W szczególności podczas przechwytywania będzie trzy razy więcej punktów doświadczenia, gracze powyżej poziomu 31 będą mieli dwukrotnie większą szansę na zdobycie cukierka XL. Moduły Przynęty i Kadzidła użyte podczas wydarzenia wystarczą na trzy godziny. Do 22:00 transakcje będą również wymagać połowy normalnego Stardust, a gracze będą mogli dokonać jednej dodatkowej specjalnej wymiany podczas wydarzenia (w sumie dwie na dzień). Wreszcie gracze będą mogli kupić specjalną historię badawczą skupioną wokół Grubbina. Zatytułowaną „To Infinity and Beyond” historię Special Research można kupić za 1,00 dolara i można ją podarować innym graczom. Ważne jest, aby pamiętać, że PokeCoinów nie można używać do tych zakupów.

Odłamek Vikavolta

Standardowa wersja Vikavolta ma głównie niebiesko-żółtą kolorystykę, a nogi i brzuch są ciemnoszare. Wreszcie twarz jest lekko pomarańczowa. Błyszcząca wersja Vikavolt zastępuje niebieski eleganckim srebrem, a żółty zielonym. Ciemnoszara pozostała, ale błyszcząca wersja twarzy Vikavolta jest teraz bardziej czerwona, co ma sens, ponieważ błyszczące wersje Grubbina i Charjabuga mają dużo czerwieni w swoim wyglądzie. Niektóre z najpopularniejszych błyszczących Pokémonów mają unikalne kolory, które bardzo różnią się od tradycyjnych wersji. Błyszcząca wersja Vikavolt z pewnością powinna zadowolić graczy, którzy nie widzieli jej wcześniej, i sprawi, że wydarzenie z okazji Dnia Społeczności stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne! Co sądzisz o nowym wydarzeniu z okazji Dnia Społeczności Pokemon Go? Jesteś fanem błyszczącego Vikavolta? Daj nam znać w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp, aby omówić wszystkie kwestie związane z grami!

Źródło: www.bing.com