Szalik Lapras przybywa na Pokemon GO Fest 2024: jak go złapać

Pokemon GO Fest 2024 oferuje graczom szansę złapania niezwykle rzadkiej formy Laprasa, a fani są bardzo ciekawi, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Lapras dostępny wyłącznie na GO Fest 2024 będzie nosił szalik, a gracze będą mogli go znaleźć w różnych siedliskach, które będą obecne podczas wydarzenia.

Jak zdobyć szalik Lapras i jego błyszczącą wersję w Pokemon GO

Szalik Laprasa jest dostępny wyłącznie w ramach Pokemon GO Fest 2024 i gracze nie będą mogli go złapać poza wydarzeniem. W zależności od tego, w jakim wydarzeniu gracze zdecydują się wziąć udział, siedlisko, w którym się pojawi, będzie się różnić. Oto siedliska, w których pojawia się szalik Lapras, w zależności od wydarzenia.

Należy zauważyć, że siedliska te są specyficzne dla każdej lokalizacji i gracze będą musieli trochę poeksperymentować, aby znaleźć siedlisko na danym obszarze. Kontrastuje to z wydarzeniem globalnym, w którym siedliska zmieniają się co godzinę. Gdy gracze znajdą dany obszar, który generuje ich siedlisko, jedyne, co muszą zrobić, to poczekać, aż znajdą Szalik Laprasa. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie częstotliwości pojawiania się w tych siedliskach, na przykład użycie kadzidła i modułów przynęty.

Oprócz zwykłych modułów przynęty, gracze mogą również używać modułów lodowej i deszczowej przynęty, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse, ponieważ są one specyficzne między innymi dla Pokémonów typu wodnego. Moduł Frosty Lure jest tutaj szczególnie kluczowy, ponieważ wzmacnia zarówno typy Lodowe, jak i Wodne, znacznie zwiększając szanse na zdobycie Szalika Laprasa.

Jak zdobyć błyszczący szalik Lapras

Dla tych, którzy szukają Shiny Scarf Lapras, dobra wiadomość jest taka, że ​​Shiny Lapras istnieje w grze w kolorze fioletowym, więc nie powinno być trudno go dostrzec, nie wspominając o świecącym symbolu w pobliżu jego komputera, który również. służy jako identyfikacja. Złapanie błyszczących Pokémonów jest zawsze trudnym zadaniem, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​w przypadku Laprasa tak nie jest. Biorąc pod uwagę imponujące szanse 1/64, nie powinno minąć dużo czasu, zanim gracze dostaną w swoje ręce błyszczącego Laprasa. Sztuka polega na złapaniu jak największej liczby Pokémonów i użyciu modułów kadzidła i przynęty, aby zwiększyć częstotliwość pojawiania się. Tak naprawdę w wielu przypadkach gracze nie muszą nawet osiągać tej liczby, aby zdobyć Błyszczącego Laprasa.

Źródło: www.bing.com