Środa, 20 września 2023 r.: Godzina rajdów Pokémon GO!

Godzina najazdu: Zwiększ swoje szanse na legendarne przejęcia

Odkryj wydarzenie Raid Hour, specjalną godzinę w każdą środę wieczorem, podczas której gracze Pokémon GO mają możliwość łatwiejszego znalezienia (legendarnych) rajdów poziomu 5. Ta wyjątkowa godzina została wdrożona przez Niantic w marcu 2019 roku pod nazwą Legendary Lunch Hour. Po dalszych testach nazwę wydarzenia zmieniono na Raid Hour i przełożono na wieczory, zazwyczaj od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego.

Wydarzenie powtarzające się, które czasami napotyka przeszkody

Od momentu wprowadzenia Raid Hour stało się niemal cotygodniowym wydarzeniem w Pokémon GO. Zdarzały się jednak sporadyczne odwołania z powodu problemów technicznych lub innych komplikacji. Warto zauważyć, że w marcu 2020 r. niektóre godziny nalotów zostały odwołane w niektórych regionach z powodu globalnej pandemii COVID-19.

Poznaj szczegóły, aby wziąć udział

Aby wziąć udział w wydarzeniu Raid Hour, gracze muszą użyć Raid Pass na siłowni, która ma aktywny raid. Istnieją trzy rodzaje Raid Pass:

Przepustka Rajdu (pomarańczowa): Jest to darmowa przepustka dzienna, którą gracze mogą zdobyć obracając PokéStopem na siłowni.

Przepustka Bitewna Premium (zielona): Karnet ten można kupić za PokéCoins, wirtualną walutę Pokémon GO. Można zdobyć tę przepustkę indywidualnie za 100 PokéCoins, ale może ona również stanowić część specjalnych pakietów lub być zawarta jako bonus w niektórych płatnych wydarzeniach.

Przepustka zdalnego rajdu (niebieska): Tę specjalną przepustkę można również kupić za PokéCoins. Od 6 kwietnia 2023 r. gracze mogą wykorzystać maksymalnie 5 zdalnych przepustek rajdowych dziennie.

Skorzystaj z wydarzenia Raid Hour

Ogólnie rzecz biorąc, Raid Hour wyróżnia legendarnego lub mitycznego Pokémona podczas każdego wydarzenia. To wydarzenie pozwala graczom zwiększyć swoje szanse na złapanie tych rzadkich i potężnych Pokémonów.

Kontynuuj naukę Pokémon GO

Chcesz dowiedzieć się więcej o Raid Hour i innych specjalnych wydarzeniach w Pokémon GO? Sprawdź nasze przewodniki, aby uzyskać więcej informacji i przydatnych wskazówek!

Źródło: nintendore.com