Sprawdź zadania i nagrody w ramach badań czasowych A Glimpse of Daylight w Pokemon Go

Zadania i nagrody związane z badaniem czasu w Pokémon Go „A Glimpse of Daylight” zostały ujawnione. Oto, czego możesz się spodziewać.

Przegląd zadań i nagród

Badanie czasu „A Glimpse of Daylight” będzie dostępne dla osób, które zakupią bilet na Pokémon Go Fest 2024: Worldwide do 6 maja 2024 r. Trenerzy muszą także zagrać w grę mobilną w okresie od 30 kwietnia do 6 maja.

Udział w Temporal Research zapewnia graczom wcześniejszy dostęp do Korony Słońca, przedmiotu kosmetycznego inspirowanego Go Fest.

Z drugiej strony użytkownicy Pokémon Go, którzy kupią bilet na Global Go Fest od teraz do 6 czerwca, będą mogli zdobyć awatara Lunar Crown po ukończeniu kolejnych badań czasowych. Muszą także zalogować się do gry mobilnej w okresie od 31 maja do 6 czerwca.

Dzięki Leek Duck poniżej znajdują się zadania i nagrody za badanie czasu „Przebłysk światła dziennego”:

Krok 1 z 1

Odkryj 1 km – x1 Super Inkubator

Wykonaj 5 zadań badań terenowych – Spotkanie z Sunkernem

Zakręć 10 Pokestopami lub Arenami – 791 XP

Wzmocnij 10 Pokémonów typu Stalowego – Spotkanie z Solrockiem

Złap 25 różnych gatunków Pokémonów – x1 Lucky Egg

Nagrody: x3 Złote Jagody Framby, Korona Słońca, 3000 XP

To wszystko, co musisz wiedzieć o wyszukiwaniu czasu w „Przebłysku światła dziennego” w Pokémon Go. Zapoznaj się z innymi naszymi poradnikami i treściami dotyczącymi Pokémon Go poniżej:

Najlepszy Pokémon w Pokémon Go | Kolejne godziny pełnego światła | Przewodnik po miernikach Arlo | Przewodnik po licznikach klifów | Przewodnik po licznikach Giovanniego

Źródło: www.dexerto.com