Sprawdź wydarzenie Pokémon GO Harvest Festival i złap Smoliva, Pokémona typu trawiastego.

Pokemon Go ogłasza swoje kolejne wydarzenie, Święto Dożynek, w którym biorą udział Pokemony typu trawiastego. Wydarzenie to obejmie debiuty, ekskluzywne badania, a także różne bonusy i funkcje.

Święto zbiorów Pokemon GO

Pokemon GO Harvest Festival potrwa od 12 października o 10:00 do 17 października o 20:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia odbędą się dwa wyzwania związane ze zbieraniem i jedno zadanie badawcze w terenie. Gracze będą mieli okazję spotkać pokemony dostępne wyłącznie w danym regionie, takie jak Flabebe Red, Yellow i Blue.

Podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe Pokemony typu Trawiastego, w tym Smoliv i jego ewolucje. Gracze będą mogli wziąć udział w demonstracjach w wybranych PokeStopach.

W ciągu tych sześciu dni użytkownicy będą mieli okazję schwytać różne pokemony typu trawiastego, które często będą pojawiać się na wolności. Uczestnicy w Stanach Zjednoczonych będą mogli zwiększyć swoje szanse na spotkanie i złapanie jednego z dwunastu przedstawionych Pokemonów.

Bilet leczenia

W Pokemon GO co tydzień w październiku odbywa się płatne wydarzenie o nazwie Treat Ticket. Wykonując różne zadania podczas tego wydarzenia, gracze mogą zdobyć przedmioty premium i Pokemony powiązane z wydarzeniem.

Począwszy od 12 października o 10:00 czasu lokalnego, druga część badania Treat Ticket Timed Research będzie dostępna podczas Dożynek w Pokemon GO. Gracze mogą kupić bilet na smakołyki w sklepie Pokemon GO za 5,00 $ i uzyskać dostęp do badań czasowych. Należy to zrobić przed 31 października 2023 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Czym są wydarzenia Pokemon GO?

Wydarzenia Pokemon GO to uroczystości związane ze specjalnymi okazjami i świętami, które mogą mieć charakter tematyczny w grze lub zarówno w grze, jak i w świecie rzeczywistym. Mogą trwać od kilku godzin do kilku tygodni.

Od globalnej premiery aktualizacji GO Beyond 30 listopada 2020 r. w Pokémon GO wprowadzono pory roku dla wydarzeń w grze. Pory te odzwierciedlają zmieniające się pory roku w prawdziwym świecie, z zimą, wiosną, latem i jesienią, które następują po sobie trzy miesiące. Z każdym nowym sezonem do gry wprowadzane są istotne zmiany.

Podczas wydarzeń trenerzy mogą otrzymać tymczasowe premie i korzyści, takie jak gwiezdny pył, cukierki i mnożniki PD za takie czynności, jak wykluwanie się, chwytanie, przenoszenie, ewolucja i walka.

Źródło: www.bing.com