Sprawdź nowe wydarzenie Pokémon Go z błyszczącymi Pokémonami i zmianami kursu

Ogłoszono nowe wydarzenie dla Pokemon Go, które będzie oznaczać początek pojawienia się Shiny Hisuian Growlithe. Wydarzenie Out to Play rozpocznie się w środę, 27 września o 10:00 czasu lokalnego. Hisuian Growlithe nie będzie widoczny na wolności podczas wydarzenia, ale gracze będą mieli kilka okazji, aby je spotkać. Obejmuje to spotkania podczas zadań badawczych określonych w czasie i badań terenowych. Hisuian Growlithe pojawi się również w jajach od 2 km do 7 km. Gracze będą mogli zwiększyć liczbę spotkań z Hisuianem Growlithe’em poprzez płatne badania czasowe za 2,00 dolara. Wyszukiwanie czasowe będzie obejmować:

– Sześć spotkań z Hisuianem Growlithe’em

– Pięć spotkań z Growlithe’em

– Dwa inkubatory

– Świetny inkubator

Wydarzenie Out to Play potrwa do poniedziałku, 2 października, do godziny 20:00 czasu lokalnego i wtedy badania czasowe wygasną. Gracze mogą jeszcze bardziej uczcić Hisuian Growlithe dzięki nowemu przedmiotowi awatara dostępnemu w sklepie w grze.Peruka Hisuian Growlithe będzie kosztować 200 PokeCoins i da graczom białe włosy (i czerwone uszy) jak Pokémon, którym jest inspirowana. Wyświetlacze PokéStop będą również skupiać się na Growlithe i Hisuian Growlithe. Chociaż Hisuian Growlithe nie będzie widoczny na wolności podczas wydarzenia, pojawią się kantońskie wersje Growlithe i Arcanine.

Dzień wyklucia Azurilla

Podczas wydarzenia Out to Play w Pokemon Go odbędzie się nowy, wyjątkowy dzień. Dzień Wykluwania Azurill odbędzie się w sobotę 30 września. Od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego ten Pokémon typu Normalnego/Wróżkowego będzie pojawiał się znacznie częściej w 2-kilometrowych Jajkach. Podczas wydarzenia gracze będą mieli zwiększoną szansę na zdobycie Błyszczącego Azurilla. Na każdy właz będzie też podwójny gwiezdny pył i podwójna ilość cukierków, a 2-kilometrowe jaja będą pojawiać się znacznie częściej w PokéStopach. Ogłoszono badania czasowe dla wydarzenia, które nagrodzi graczy Super Inkubatorem i doświadczeniem. Badania czasowe będą bezpłatne, ale wygasną po zakończeniu Dnia Wylęgu o 17:00.

Zmiany tras w Pokemon Go

Choć gracze będą musieli poczekać do przyszłego tygodnia na wydarzenie Out to Play, trasy Pokemon Go przeszły już kilka poważnych zmian. Warto zauważyć, że dostępnych będzie więcej tras, a poziom wymagany do ich utworzenia został obniżony. Firma Niantic wprowadziła także kilka ulepszeń poprawiających jakość życia tej funkcji. Menu „W pobliżu” wyświetli więcej tras, a podczas korzystania z nich pojawią się teraz strzałki kierunkowe. Kostka Zygarde’a wyświetla teraz liczbę odkrytych Komórek. W przyszłości Niantic wprowadzi więcej zmian w tej funkcji, w tym umożliwi tworzenie tras większej liczbie graczy i ułatwi znajdowanie ogniw Zygarde’a.

Czy jesteś podekscytowany udziałem w tym wydarzeniu Pokemon Go? Co sądzicie o tych zmianach w trasach? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: komiks.com