Sprawdź nowe wydarzenie Pokémon GO Along the Routes z Mateo i aktualizacjami

Na fanów Pokémon GO czeka ogromna nowość wraz z rychłym pojawieniem się zupełnie nowej postaci niezależnej (NPC) o imieniu Mateo. Zadebiutuje ono podczas długo oczekiwanego wydarzenia zatytułowanego „En chemin avec les Routes”.

Święto eksploracji i koleżeństwa

Wydarzenie to ma na celu uczczenie eksploracji i koleżeństwa poprzez datki, zapewniając jednocześnie graczom ekskluzywne bonusy, które poprawią ich wrażenia z przemierzania Tras w grze.

Ekskluzywne spotkanie z Shiny Hisuianem Sneaselem

Szczęśliwi gracze będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać pierwszą błyszczącą wersję Hisuiana Sneasela podczas wydarzenia „W drodze z drogami”. To potwierdzenie od Niantic stanowi długo oczekiwany kamień milowy i oferuje trenerom Pokémon GO nowe zachęty do eksploracji i odkrywania.

Wielka zmiana, którą przyniosło przybycie Mateo

Wydarzenie uświetni przybycie Mateo i nowe zmiany, które zajdą na trasach. Jest to poważna ewolucja krajobrazu Pokémon GO, obejmująca zmiany mające na celu poprawę ogólnego doświadczenia Tras w grze.

Różnorodne aspekty wydarzenia „En Route avec les Routes”.

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek, 5 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego i potrwa do piątku, 8 grudnia o 20:00 czasu lokalnego. Gracze będą zatem mieli kilka dni, aby w pełni z niego skorzystać.

Podczas tego wydarzenia gracze będą mieli okazję nawiązać kontakt z Mateo, entuzjastą podróży, poprzez wymianę znaczków i prezentów. To nie tylko pasuje do tematycznej esencji funkcji Trasy, ale także dodaje graczom osobistego i wciągającego wymiaru. Interakcja z Mateo będzie przebiegać w następujący sposób:

● Mateo znajdziesz na końcu Trasy. Będzie zawierał prezenty, które trenerzy będą mogli zebrać po interakcji z postacią, aby rozpocząć wymianę prezentów.

● Gracze będą musieli wybrać przedmiot, który chcą w punkcie początkowym trasy, punkcie końcowym trasy lub w pobliskim PokéStopie. Gracze będą mogli także dodać naklejkę przed ostatecznym wybraniem handlu, a także otrzymają nową pamiątkę od innego trenera.

● Wymiana prezentów z Mateo może odbywać się interaktywnie tylko raz dziennie.

Dodatkowo gracze będą mieli możliwość interakcji i ukończenia tras podczas imprezy zorganizowanej w ramach wydarzenia „W drodze z trasami”.

Różne spotkania oferowane przez wydarzenie

Różne gatunki Pokémonów, które pojawią się na wolności podczas wydarzenia „W drodze z drogami”, to:

– Slugma

– Hitmontopa

– Spoink

– Feebas

– Lilipup

– Woobat

– Emolga

– Wooloo

–Pawmi

Niektóre Pokémony wyklują się również z jaj 7 km podczas wydarzenia, w tym Hisuian Growlithe, Togepi, Sneasel, Bonsly i Espurr. Trenerzy będą mogli także spotkać określone Pokémony, wykonując zadania badawcze w terenie, takie jak Eevee, Hisuian Sneasel i Wooloo.

Uczestnicy będą mogli odblokować szereg pożądanych nagród, wykonując określone w czasie zadania badawcze, w tym przedmioty kluczowe dla ich podróży i spotkania z wybranymi Pokémonami związanymi z wydarzeniem, takimi jak Hisuian Sneasel, Feebas, Wooloo i Pawmi.

Bonusy oferowane podczas wydarzenia

Podczas wydarzenia „W drodze z trasami” trenerzy będą mogli skorzystać z następujących bonusów:

– 1/2 odległości wylęgu jaj

– 5 razy więcej doświadczenia za kręcenie PokéStopami po raz pierwszy

– 2 razy więcej Stardust do otwierania prezentów

– 3 razy więcej doświadczenia za kręcenie PokéStopami

To wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Journey with the Roads w Pokémon GO. Czy jesteś podekscytowany możliwością wzięcia udziału w tym wydarzeniu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszej grupy WhatsApp, grupy Telegram lub serwera Discord. Śledź nas także na Instagramie, Twitterze i Google News, aby uzyskać szybkie aktualizacje.

Źródło: gamingonphone.com