Sprawdź nowe stroje Pokémonów podczas wydarzenia Slumbering Sands w Pokemon Go

W nowym sezonie Pokemon Go wita drugie ważne wydarzenie w grze, wydarzenie Slumbering Sands, debiutujące w sezonie 15: Shared Skies. Podczas tego wydarzenia będzie można skorzystać z kilku bonusów i funkcji, w tym kilku Pokémonów, które po raz pierwszy pojawią się w nowych kostiumach.

Początki Pokemon Go

Podczas tego wydarzenia linia ewolucji Slakotha będzie dostępna w zupełnie nowym kostiumie Pokemon Go. Podczas tego wydarzenia możesz spodziewać się spotkania Slakotha z wizjerem w dziczy, na przykład podczas zadań badawczych w terenie lub podczas badań w określonym czasie.

Koniecznie skorzystajcie z okazji i złapcie tego nowego Pokémona w kostiumie podczas tego wydarzenia.

Po zakończeniu tego wydarzenia tych Pokémonów w kostiumach nie będzie można spotkać ani złapać.

Po schwytaniu Slakotha noszącego przyłbicę można ewoluować w Vigorotha, a następnie w jego ostateczną ewolucję, Slakotha, zachowując wszystkie kostiumy podczas ewolucji.

Dodatkowo będziesz miał okazję spotkać Błyszczącą Komalę po raz pierwszy w Pokemon Go Podczas wydarzenia Slumbering Sands będziesz mógł spotkać Komalę w ramach dzikiego spotkania, poprzez zadania badawcze w terenie i badania czasowe.

Bonusy eventowe

Przez sześć dni wydarzenia będą aktywne dwa różne bonusy, dostępne dla wszystkich graczy Pokemon Go.

Po pierwsze, jeśli pomyślnie złapiesz dowolnego Pokémona podczas wydarzenia Slumbering Sands, otrzymasz za to dwukrotnie więcej XP. Podwójne PD, które zdobędziesz w ten sposób, można dodatkowo zwiększyć, używając przedmiotu Szczęśliwe Jajko, podwajając wszystkie zdobyte PD przez 30 minut.

Aby uzyskać drugi bonus, będziesz musiał robić zdjęcia Pokémonów podczas tego wydarzenia, aby z niego skorzystać. Kiedy zrobisz migawkę, będziesz miał szansę na niespodziewane spotkanie z Pokémonem z motywem wydarzenia.

Wydarzenie Dzikie Spotkanie Pokemonów

Podczas tego wydarzenia na wolności zostaną znalezione różne Pokémony tematyczne związane z wydarzeniem. Możesz spodziewać się częstego spotykania każdego z tych dziesięciu Pokémonów podczas tego wydarzenia, a każdy z nich opisano poniżej.

Wydarzenie Dzikie Spotkanie Pokemon Sandygast Oranguru Komala Munna Psyduck Slowpoke Mareep Drowzee Slakoth w przyłbicy

Wyszukiwanie zdarzeń

Spotkania z zadaniami badawczymi w terenie

Pamiętaj, aby zebrać i wykonać różne zadania badawcze w terenie podczas wydarzenia Slumbering Sands, zdobyte w różnych odwiedzanych PokeStopach. Niektóre z tych zadań Field Research nagrodzą Cię Pokémonami związanymi z wydarzeniem, dając ci szansę na spotkanie:

Slakoth noszący wizjer Komala Psyduck Sandygast Drowzee Mareep Oranguru

Zarówno Slakoth, jak i Komala noszący przyłbicę będą mieli zwiększoną szansę na bycie Błyszczącym, gdy zostaną napotkani w ramach tych zadań badawczych w terenie.

Poszukiwanie wolnego czasu

Dla tego wydarzenia dostępne będzie bezpłatne Badanie Czasu, tylko dla tych, którzy podłączą Pokemon Go Plus+ do Pokemon Go. Następnie odblokujesz to Badanie Czasu, nagradzając Cię gwiezdnym pyłem i spotkaniami ze Slakothem w przyłbicy, Snorlaxem w wizjerze. szlafmyca i Komala.

Dostęp do tego tymczasowego wyszukiwania będziesz mieć do piątku, 14 czerwca 2024 r., do godziny 20:00 czasu lokalnego.

Wyszukiwanie w płatnym czasie

Będziesz mieć także możliwość zakupu dodatkowych badań czasowych na potrzeby tego wydarzenia, kosztujących 2,00 USD, w sklepie w grze Pokemon Go. Wykonując zadania będące częścią badań czasowych, zostaniesz nagrodzony:

Przedmiot kosmetyczny Plecak Komala Spotkania awatara z Komalą i Slakothem noszącym wizjer Gwiezdny pył Jagody Pieniądze Pinap XP

To wyszukiwanie czasu wygaśnie po zakończeniu wydarzenia Slumbering Sands.

Wyzwanie związane ze zbieraniem wydarzeń

W ramach wydarzenia Slumbering Sands będzie można ukończyć wyzwanie związane ze zbieraniem, wymagające złapania i ewolucji określonych Pokémonów nawiązujących do wydarzenia. Złapanie i ewolucja wszystkich Pokémonów wymaganych do wykonania tego wyzwania kolekcjonerskiego zostanie nagrodzona:

Komala spotyka Stardust XP

To wyzwanie związane ze zbieraniem będzie dostępne tylko przez sześć dni wydarzenia Śpiące Piaski.

Pamiętaj, aby złapać i wyewoluować wszystkie wymagane Pokémony oraz odebrać wszystkie nagrody przed zakończeniem tego wydarzenia.

Źródło: www.thegamer.com