Sprawdź częstotliwość spotkań błyszczących Pokémonów w Pokémon Go

Wskaźniki połysku w Pokémon Go

Jeśli chcesz spotkać Błyszczącego Pokémona w Pokémon Go, lepiej upewnij się, że szanse są zawsze na Twoją korzyść. W zależności od rodzaju Błyszczącego Pokémona, którego szukasz, szanse na jego znalezienie różnią się znacznie w zależności od metody polowania i chwytania. Na przykład złapanie dzikiego Pokémona jest jednym z najtrudniejszych sposobów na zdobycie Błyszczącego, podczas gdy 5-gwiazdkowy Raid daje największą możliwą szansę. Ponieważ doświadczeni gracze nieustannie próbują ukończyć swój Błyszczący Pokédex w Pokémon Go, znajomość ciągle zmieniających się stawek jest niezbędna, aby poznać najlepsze sposoby – i szanse – na znalezienie różnych kolorowych wariantów Pokémonów, które istnieją. Czym dokładnie są?

Jakie są stawki Shiny w Pokémon Go?

W zależności od rodzaju Pokémona, którego spotkasz i kiedy go znajdziesz, aktywne mogą być różne stawki Shiny. Oto kilka przykładów, z którymi możesz się spotkać:

– Spotkania 1/512: Podstawowa stawka za pojawienie się każdego dzikiego Pokémona.

– Spotkania 1/256: Niektóre Pokémony Cienia ze stworów Zespołu Go Rocket.

– Spotkania 1/128: Pokémon Mega Raid lub konkretny Pokémon, taki jak Meltan, gdy jego Błyszcząca forma jest dostępna podczas ograniczonych wydarzeń.

– Spotkania 1/64: Niektóre Pokémony Cienia od Liderów Zespołu R, Pokémony, które rzadko pojawiają się na wolności (jak Małe Pokémony), Pokémony z Płatnych Badań i Pokémony z płatnych wydarzeń.

– Spotkania 1/25: Niepotwierdzone, ale plotki mówią, że mogą to być płatne wydarzenia, takie jak Pokémon Go Fest, a także stawki z okazji Dnia Społeczności.

– Spotkania 1/20: Pokémony z 5-gwiazdkowych rajdów, takie jak Legendarne, Mityczne i Ultra-Chimery, gdy dostępna jest ich Błyszcząca forma.

Są to podstawowe kursy, ale przy różnych zdarzeniach i zmianach, które zawsze są możliwe, mogą nie zawsze pozostać takie same. Na przykład pewne zdarzenia związane z jajami mogą zwiększyć współczynnik połysku dla określonych odległości od jaj na około tydzień. Biorąc to wszystko pod uwagę, najlepiej zwracać uwagę na cotygodniowe wydarzenia, aby dowiedzieć się, jak najlepiej zdobyć Błyszczącego Pokémona.

Źródło: www.bing.com