Spotlight Hour Pokémon GO: Clefairy zaprezentowane 30 kwietnia 2024 r.!

Godzina uwagi Pokémon GO: Clefairy w centrum uwagi 30 kwietnia 2024 r

„Godziny reflektorów” to wydarzenia bardzo oczekiwane przez społeczność graczy Pokémon GO. Co miesiąc te wyjątkowe chwile pozwalają Trenerom korzystać z ekskluzywnych bonusów i spotykać rzadkie Pokémony. Ostatnia Godzina Spotlight w kwietniu 2024 r. będzie poświęcona Clefairy, jednemu z najbardziej kultowych Pokémonów w serii.

30 kwietnia 2024 r., od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, Trenerzy będą mieli okazję masowo schwytać Clefairy, korzystając jednocześnie z premii w postaci 2x Cukierków Zdobywania. Wisienką na torcie jest to, że będzie można spotkać także chromatycznego Clefairysa, lepiej znanego jako Pokémon „Shiny”.

Aby zmaksymalizować szanse na sukces podczas tego wydarzenia, zaleca się graczom odpowiednie przygotowanie swoich Mega Pokémonów. Ważne jest, aby pamiętać, że użyty Mega Pokémon musi należeć do tego samego typu co Clefairy, aby w pełni skorzystać z efektu Mega Ewolucji.

Biorąc udział w tej Godzinie Spotlightów, Trenerzy będą mogli nie tylko wzbogacić swoją kolekcję Pokémonów, ale także cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami w towarzystwie słynnego Clefairy. Okazja, której nie można przegapić dla wszystkich fanów serii Pokémon GO.

Źródło: www.futuregamereleases.com