Specjalny przewodnik badawczy Diancie w Pokemon GO: wskazówki i nagrody

Zdobądź Diancie za darmo w Pokemon GO dzięki temu specjalnemu zadaniu. Odkryj wszystkie szczegóły historii „Błysk i blask”.

Data i godzina

Specjalne zadanie „Błysk i blask” zostanie odblokowane 1 maja 2024 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego po zalogowaniu się do Pokemon GO. To zadanie nie ma terminu końcowego i możesz je realizować we własnym tempie.

Nagrody

Punktem kulminacyjnym zadania specjalnego „Błysk i blask” jest spotkanie z mitycznym Pokémonem Diancie. Dodatkowe nagrody z tego zadania nie są jeszcze znane. Możemy spodziewać się wystarczającej ilości energii Mega Diancie na Mega Ewolucję, jak w przypadku ekskluzywnego zadania specjalnego GO Fest 2023 (300 Mega energii), ale pozostaje to do potwierdzenia.

Pamiętaj, że jeśli masz już dostęp do specjalnego zadania dostępnego wyłącznie w ramach biletu Pokémon GO Fest 2023 i które obejmuje spotkanie z Diancie w nagrodę, nie będziesz mógł zdobyć Diancie poprzez ukończenie Glitz i Glam. Zamiast tego otrzymasz cukierki Diancie.

Badania terenowe

Oprócz specjalnego zadania „Błysk i blask” w nagrodę odbędą się badania terenowe z energią Carbink i Mega Diancie. Ilość nagrodzonej energii pozostaje do potwierdzenia.

Daty i godziny badań terenowych

Zadania Diancie Field Research będą dostępne poprzez obracanie dysków ze zdjęciami w PokeStops od 1 maja o północy do 3 maja o 23:59 czasu lokalnego. Jeśli musisz wybierać pomiędzy nimi, ustal priorytet zadania badawcze w terenie, aby w pełni cieszyć się wydarzeniem, ponieważ będziesz miał mnóstwo czasu na ukończenie specjalnego zadania.

Zanim Diancie pojawi się w Pokemon GO, uważaj na Cleffę podczas Dnia Wylęgu Cleffa.

Źródło: primagames.com