Smutna rzeczywistość obszarów wiejskich w Pokémon GO: brak Pokémonów na horyzoncie

Czy jesteś graczem Pokémon GO mieszkającym na wsi? Wiesz, jak trudno jest w pełni cieszyć się grą w takich warunkach. Podczas gdy gracze w większych miastach mają dostęp do dużej liczby PokéStopów, rzadkich potworów i błyszczących duszków, gracze z obszarów wiejskich często pozostają w tyle.

Trudność bycia graczem wiejskim

Podmioty wiejskie od dawna wyrażają swoje niezadowolenie, ale ich obawy często wydają się ignorowane. Wydawca gry Niantic zdaje się faworyzować duże miasta, w niewielkim stopniu biorąc pod uwagę graczy mieszkających na obszarach wiejskich. Oczywiście możliwe jest zażądanie nowych PokéStopów, ale proces jest długi i zakończy się sukcesem tylko wtedy, gdy inni gracze zatwierdzą prośbę.

Ten brak PokéStopów skutkuje mniejszą liczbą spawnów Pokémonów, co czyni grę pod wieloma względami mniej interesującą. Coraz trudniej jest wykonywać zadania, zdobywać kolejne poziomy i zdobywać przedmioty w grze bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Podczas gdy gracze z dużych miast cieszą się z nowych aktualizacji gry, gracze z obszarów wiejskich pozostają na uboczu. Niedawne zmiany Niantic dotyczące zdalnego dostępu do raidów jeszcze bardziej utrudniły graczom z obszarów wiejskich udział w najlepszych raidach.

Trudna rzeczywistość wiejskich graczy

Niedawna dyskusja na subreddicie Pokémon GO pokazuje, jak trudna jest sytuacja graczy wiejskich. Wyobraź sobie, że logujesz się do gry i widzisz pustą mapę. Nie pojawiają się żadne Pokémony, nie ma PokéStopów, nic. Prawie można było uwierzyć, że jest to zapowiedź kolejnego wydarzenia Halloween w 2023 roku.

Właśnie dlatego musimy narzekać na sposób, w jaki Niantic traktuje graczy z obszarów wiejskich. Niektórym łatwo jest powiedzieć „przestań się lenić i idź”, ale to nie rozwiązuje problemu.

Podziel się swoim doświadczeniem

Czy jesteś wiejskim graczem Pokémon GO? Jak radzisz sobie z koncentracją gry na życiu miejskim? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia. Jakie masz sugestie dla Niantic, aby ulepszyć grę dla graczy wiejskich? Podziel się swoimi pomysłami poniżej i wspólnie pracujmy nad tym, aby Pokémon GO było lepsze dla wszystkich.

Źródło: www.futuregamereleases.com