Słabości nalotu Genesect w Pokemon Go i najlepsze liczniki

Czy przygotowujesz się na stawienie czoła inwazji Genesectów w Pokemon GO? W tym przypadku ważne jest, aby znać słabe strony Genesect i najlepszych kontratakujących, zanim rzucisz się na całość. Genesect to potężny Pokémon, ale ma też kilka słabości, które mogą dać ci przewagę. W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez statystyki najlepszych Pokémonów do wykorzystania w walce, a także tych, których należy unikać. Wybór należy do Ciebie, w oparciu o Twoje Poké Balle i umiejętności każdego Pokémona.

Słabe strony Genesecta w Pokemon GO

Genesect, legendarny Pokémon typu Robaczego i Stalowego, pojawił się w grach piątej generacji. Podczas nalotu Genesect jest bossem poziomu 5 z siłą bojową wynoszącą 47 836 punktów. Jednakże Genesect jest Pokémonem, który szybko słabnie w walce z Pokémonami typu Ognistego. Ataki typu ognistego stanowią zatem słabość Genesect w Pokemon GO. Wśród Pokémonów, których można użyć do pokonania Genesecta, znajdziemy w szczególności Darumacho, Moltres, Braségali, Charizard i Reshiram.

Należy zauważyć, że zdolności Genesecta poprawiają się i stają się bardziej konkurencyjne w zależności od warunków pogodowych, w tym śniegu lub deszczu. Dlatego zanim przedstawiliśmy Ci tę listę, wzięliśmy pod uwagę wszystkie te zmienne.

Najlepsi kontratakujący Genesect w Pokemon GO

Dzięki ich słabościom, oto najlepsze Pokémony, których można użyć do walki z Genesectem w nadchodzącym wydarzeniu:

  • Charizard w formie Mega X. Jego ataki Whirl-Sand i Blast są bardzo skuteczne w wygrywaniu walki.
  • Reshirama. Dzięki atakom Fire Claw i Flame Flick jest uważany za jednego z najlepszych Pokémonów do walki z Genesectem.
  • Darumacho. Dzięki swojemu doładowanemu stylowi i szybkości Ognistego Szponu Darumacho jest jednym z najlepszych wyborów do walki.
  • Charizard w formie Mega Y. Ten Pokémon z pewnością wyróżnia się na tle innych. Dzięki atakom Miotacza Płomieni i Wybuchów nie będzie tracił czasu na szukanie nowych strategii. Podczas nalotu Genesect ten Pokémon wykorzystuje słabości Genesecta w Pokemon GO.
  • Brasegali w swojej mega formie. W połączeniu z jego atakami Ognistego Szponu i Wybuchu, nie odbieraj mu szansy na pokazanie, do czego jest zdolny.
  • Entei. Choć nie jest faworytem tej walki, w tego typu walkach osiąga powalające wyniki pod względem wytrzymałości i kontrataków. Ataki Fire Claw i Power Up dają mu szansę na umieszczenie na tej liście.

Jeśli posiadasz przynajmniej jednego z nich w swojej drużynie bojowej, będziesz miał znaczną przewagę w pokonaniu Genesecta.

Pokemon GO jest dostępne na platformach mobilnych.

Źródło: thenerdstash.com