Skorupi Pokémon Go Event: Dzień Kadzidła już w tym miesiącu

Przygotuj się na Halloween i złap przerażające Pokémony podczas wydarzenia Dzień Kadzidła: Skorupi w Pokémon Go!

Co to jest wydarzenie Dzień Kadzidła: Skorupi?

Wydarzenie Incense Day: Skorupi w Pokémon Go odbędzie się 21 października w godzinach od 11:00 do 17:00 czasu lokalnego. Jest to wydarzenie podobne do Dnia Społeczności, ale wymaga użycia określonego przedmiotu. Podczas tego wydarzenia trenerzy będą mieli okazję zwabić Pokémona Skorupi kadzidłem, a niektórzy będą mieli nawet szansę spotkać błyszczącą wersję tego Pokémona! Dla uproszczenia, wszelkie codzienne kadzidła aktywowane podczas wydarzenia będą działać dwa razy dłużej.

Dodatkowo trenerzy będą mieli także możliwość wzięcia udziału w kilku badaniach terenowych, co umożliwi im dodatkowe spotkania ze Skorupi, zbieranie Stardust, Hyper Balls i nie tylko, poprzez łapanie Pokémonów z motywu wydarzenia. Gracze będą mogli także kupić w sklepie ekskluzywny pakiet wydarzeń zawierający Kadzidło za PokéCoina.

Jakie Pokémony można znaleźć podczas wydarzenia?

Podczas tego wydarzenia nie tylko Pokémon Skorupi będzie obecny. Trenerzy będą mieli także szansę na złapanie wielu Pokémonów typu Robaczego i Trującego. Te spawnowania będą miały określony czas, a rodzaj dostępnych Pokémonów będzie się zmieniał co godzinę.

Na przykład od 11:00 do 12:00, od 13:00 do 14:00 i od 15:00 do 16:00 możesz znaleźć Pokémony typu robaczego, takie jak Chenipan, Aspicot, Scarabrute, Yanma , Chrysapile, Polichombr, Scizor i Araqua na wolności.

Z kolei w godzinach 12:00 – 13:00, 14:00 – 15:00 i 16:00 – 17:00 będziesz miał także okazję spotkać Pokémony typu Trującego takie jak Abo, Nosferapti, Goinfrex, Skunk, Cradopaud, Venalgue, Alolan Grotadmorv i Miasmax w Wild Places.

Pobierz teraz Pokémon Go za darmo i przygotuj się na upiorne Halloween, pełne przerażających Pokémonów!

Źródło: www.bing.com