Shiny Larvesta w końcu pojawia się w wydarzeniu Pokemon GO: Scorching Steps

Nowe wydarzenie tzw Palące kroki pojawia się w Pokémon GO i pozwala Shiny’emu Larveście w końcu wejść. Podobnie jak w przypadku wielu wydarzeń, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym wydarzeniu w Pokémon GO. Oto nasz kompletny przewodnik po wydarzeniu Pokémon GO Scorching Steps!

Godziny rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia Pokémon GO Scorching Steps

Wydarzenie Pokémon GO Scorching Steps potrwa od 21 czerwca o 10:00 do 25 czerwca 2024 o 20:00 czasu lokalnego. Wydarzenie to składa się z serii wykluwań z jaj, dzięki którym gracze w końcu dostaną w swoje ręce błyszczącą wersję Larvesty w Pokémon GO. Oto lista bonusów związanych z wydarzeniem Pokémon GO Scorching Steps:

  • 2x cukierki uzyskane z jaj wylęgowych
  • Odległość przejścia jajka zmniejszona o połowę po umieszczeniu go w Inkubatorach podczas wydarzenia Palące Kroki
  • 1/4 odległości od jaj dla pierwszych trzech jaj wyklutych podczas wydarzenia Scorching Steps przy użyciu widżetu wykluwania jaj Pokémon GO
  • Zarówno Litleo, jak i Slugma mają zwiększone szanse na pojawienie się i wyklucie podczas wydarzenia Palące Kroki

Pokémon GO Scorching Steps wyróżnia Shiny Larvesta i inne Pokémony typu Ognistego

Oprócz Larvesty, podczas wydarzenia Scorching Steps pojawiają się inne Pokémony typu Ognistego. Oto pełna lista poniżej.

Pokémon występujący w Jajkach na palące kroki

Wydarzenie Scorching Steps to wydarzenie polegające na wykluwaniu się jaj. Oto lista wszystkich Pokémonów typu Ognistego, które mogą się wykluć podczas wydarzenia Palące Kroki:

  • 2 km jaj: Growlithe, Slugma, Houndour, Magby, Larvesta
  • 5 km jaj: Hisuian Growlithe, Darumaka, Litwick, Larvesta, Litleo
  • 10 km jaj: Larvesta, Turtonator, Charcadet

Zadania badawcze w terenie związane z wydarzeniem Scorching Steps Nagrody Pokémon

Zadania badawcze w terenie Palące Kroki zaowocują spotkaniami ze Slugmą lub Litleo. Jeśli będziesz mieć szczęście, możesz nawet spotkać Turtonatora!

Cele Mega Ewolucji dla Palących Kroków

Ponieważ Scorching Steps podkreśla Pokémony typu Ognistego, mega-ewolucja Pokémona typu Ognistego, takiego jak Mega Charizard Y, ma największy sens w przypadku tego wydarzenia. Jednak Pierwotny Groudon daje również dodatkowe cukierki dla Pokémonów typu Ognistego, więc jest to również opcja.

Specjalne badania czasowe dla palących kroków

W Pokémon GO dostępne jest również specjalne badanie czasowe dla wydarzenia Scorching Steps. Wystarczy zalogować się podczas wydarzenia, aby uzyskać dostęp do czasowych badań Palących Kroków.

Źródło: www.bing.com