Shadow Raikou: Słabości i najlepsze kontrataki Pokémon GO

Shadow Raikou znajduje się teraz w centrum uwagi podczas najazdów Shadow w Pokemon GO, zastępując Enteia i Suicune. Tego legendarnego psa można spotkać tylko w weekendy, co daje graczom mnóstwo czasu na złapanie i wyszkolenie odpowiednich kontratakujących.

Słabości Raikou Cienia i skuteczność typu

Raikou może być jednym z najłatwiejszych do skontrowania Pokemonów, ponieważ jego typ elektryczny czyni go podatnym na ataki typu Ziemnego. Zna tylko ataki typu elektrycznego i duchowego, co oznacza, że ​​może zadać superefektywne obrażenia tylko czterem typom Pokemonów. A jeśli nie masz Pokemona typu naziemnego, Raikou opiera się tylko trzem rodzajom ataków, co pozwala ci być nieco bardziej kreatywnym w podejściu do tych nalotów.

Najlepsi kontratakujący Raikou w Pokemon GO

Rodzaje podłoża. To wszystko, co musisz wiedzieć. Pokemony typu naziemnego są odporne na ataki typu Elektrycznego, jednocześnie zadając Raikou superefektywne obrażenia. Postępuj zgodnie z poniższą listą, ale jeśli nie masz żadnego z tych liczników, po prostu wybierz najsilniejszego Pokemona typu Ziemnego.

Raikou jest dość łatwy do pokonania przy pomocy dwóch do trzech trenerów. Upewnij się, że Twój Pokemon ma około 3500 CP lub zrekrutuj kilku dodatkowych trenerów, jeśli Twój Pokemon ma 3000 CP lub mniej.

Jeśli chcesz zdobyć najsilniejszego Pokemona w PvE, sprawdź nasze Lista rajdów Pokemon GO. A jeśli chcesz wiedzieć, jakie naloty się zbliżają, spójrz na nasze Harmonogram rajdów Pokemon GO.

Źródło: www.escapistmagazine.com