Rzadki opancerzony Mewtwo Hundo Lucky: wyjątkowa skrzynka w Pokemon Go

Członkowie społeczności Pokemon Go twierdzą, że trener osiągnął swój szczyt po pochwaleniu się swoim niezwykle rzadkim Pancernym Mewtwo Hundo.

Pokemon Go: rzadkie Pokemony, które są trudne do zdobycia

Pokemon Go jest pełen rzadkich Pokemonów dzięki ekskluzywnym wydarzeniom lub potworom z bardzo rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi przechwytywania.

Na przykład Larvesta jest niezwykle trudna do zdobycia, ponieważ wykluwa się z niej wyłącznie z jaj. Alternatywnie, Armored Mewtwo jest niezwykle rzadki, ponieważ był dostępny tylko podczas specjalnego wydarzenia.

Trener Pokemon Go prezentuje swojego rzadkiego opancerzonego Mewtwo Hundo

Post na subreddicie Pokemon Go wywołał wiele zamieszania wśród fanów po tym, jak trener utworzył wątek z pytaniem: „Jak rzadkie to jest?” Mój przyjaciel powiedział mi, że to Pokemon eventowy i teraz go mam! » OP zawierał zrzut ekranu przedstawiający Opancerzonego Mewtwo, który był Hundo i był uważany za „szczęśliwego Pokemona”. Powiedzieli: „W końcu udało mi się zdobyć mojego pierwszego szczęśliwego Pokémona ze 100% IV! Po dyskusjach na temat lustrzanek i odrobinie szczęścia natknąłem się na ten rzadki klejnot. »

Dla tych, którzy nie wiedzą, Armored Mewtwo był dostępny tylko przez krótki czas podczas specjalnych bitew rajdowych w lipcu 2019 r. Od tego czasu nigdy oficjalnie nie powrócił do Pokemon Go.

Wrodzona rzadkość Armored Mewtwo w połączeniu z jego Hundo i szczęśliwym statusem wprawiła wielu trenerów w oszołomienie rzadkością tego znaleziska.

„Cenij to na zawsze” – powiedział jeden z wielbicieli, a inny powiedział: „Oficjalnie osiągnąłeś swój szczyt”. Odtąd wszystko już z górki. »

Inni udzielali rad szczęśliwemu trenerowi, podkreślając jednocześnie, jak rzadki jest ich Pokemon.

„Jeśli masz pod ręką dodatkową Elite Charged TM, użyj jej, aby nauczyć go Psystike. Ten kostium Mewtwo był wypuszczany tylko podczas nalotów na okres 2 tygodni w celu promocji filmu. I nie zostały ponownie rozdystrybuowane. »

Mamy nadzieję, że ten trener będzie cenił swojego specjalnego Opancerzonego Mewtwo, ponieważ prawdopodobnie jest ich bardzo niewiele na wolności.

Źródło: www.bing.com