Przypadkowo wyciekły szczegóły Dnia Społeczności Pokemon Go

Nadchodzące wydarzenia społecznościowe w Pokemon Go

Firma Pokemon Company ujawniła z wyprzedzeniem kilka nadchodzących wydarzeń.

W zeszłym miesiącu twórca Pokemon Go, Niantic, ujawnił daty wszystkich wydarzeń społecznościowych w tym sezonie. W tym czasie nie podano żadnych informacji, który Pokemon zostanie zaprezentowany, ale od tego czasu ujawniono, że Rocabot i Porygon pojawią się odpowiednio 6 i 20 stycznia, a Chansey pojawi się podczas wydarzenia 4 lutego. Co dziwne, ta reklama została już usunięta. To niezwykłe, że wszystkie ogłoszenia dotyczące wydarzeń społeczności Pokemon Go na cały sezon są ogłaszane jednocześnie, więc możliwe jest, że popełniono błąd. Na razie czytelnicy powinni traktować to z przymrużeniem oka, czekając na (kolejną) zapowiedź.

Powstanie Rowleta w Pokémon Go

Ze wszystkich tych zapowiedzi Rocabot jest chyba najmniej zaskakujący! W końcu ten sezon nazywa się Timeless Travels, a gra koncentruje się na elementach, które pojawiły się w Pokémon Legends: Arceus. Rocabot był jednym z trzech Pokémonów startowych dostępnych w tej grze, obok Moustillon i Héricendre. Wszystkie te trzy Pokémony miały unikalne końcowe ewolucje w grze, które zadebiutują w Pokémon Go podczas Ponadczasowych Podróży. Hisui Samurott pojawił się 3 grudnia podczas wydarzenia Raid Day i wydaje się prawdopodobne, że gra zrobi to samo z Hisui Typhlosionem i Hisui Arcyksięcia. Niestety, na tę chwilę nie ujawniono żadnych dalszych informacji.

Oprócz tych trzech wariantów Hisui, w Timeless Travels pojawią się co najmniej dwa nowe Pokémony. Wyrdeer jest rozwiniętą formą Cerfrousse’a i po raz pierwszy pojawił się w Pokémon Legends: Arceus. Ten sezon nie będzie skupiał się wyłącznie na regionie Hisui; Aktualny ekran ładowania gry ujawnił również, że Draby wkrótce dołączy do gry. Zielono-biały smok Draby po raz pierwszy pojawił się w Pokémon Sun i Moon.

Nowe wydarzenie, którego nie można przegapić

Oprócz ujawnienia wydarzeń społecznościowych, Pokemon Go ogłosiło także nowe wydarzenie Capture Mastery, które odbędzie się w ten weekend. Wydarzenie rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego i zakończy o 20:00 czasu lokalnego. Mistrzostwo zdobywania będzie kładło nacisk na typy lodowe, przy czym Stalgamin i Grelaçon będą częściej pojawiać się na wolności. Blizzaroi również otrzyma wiele uwagi, a gracze mogą się tego spodziewać podczas wykonywania zadań związanych z badaniami terenowymi.

Błyszczące wersje każdego z tych trzech Pokémonów będą pojawiać się częściej podczas wydarzenia, co stanowi dodatkową zachętę do udziału. Podczas wydarzenia gracze mogą również spodziewać się ograniczonych czasowo badań, które skupią się na łapaniu Pokémonów typu lodowego. Do wykonania będzie 10 zestawów zadań badawczych, a gracze, którzy ukończą je wszystkie, spotkają w sumie 40 Blizzaroi. Wydaje się, że jest to świetny sposób dla graczy na zwiększenie szans na znalezienie Błyszczącego Pokémona!

Czy jesteście podekscytowani nowymi wydarzeniami społecznościowymi w Pokemon Go? Czy planujesz wziąć udział w wydarzeniu Capture Mastery w ten weekend? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: komiks.com