Przewodnik po trasach Sezonu Ponadczasowych Podróży Pokémon GO

Rewolucja w Pokémon GO dzięki wydarzeniu „Along the Roads”.

Trwa nowe wydarzenie Pokémon z ekscytującymi nowymi funkcjami i bonusami, których nie można przegapić. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby w pełni wykorzystać to!

Nowa twarz i błyszczące Pokémony

W grze pojawi się zupełnie nowa postać o imieniu Mateo, badacz pasjonujący się Pokémonami i literami. Będzie to powiązane z nową wymianą prezentów przeznaczoną dla graczy. Kolejną nowością tego wydarzenia jest pojawienie się Shiny Hisuian Sneasel. Łowcy będą musieli uważać, aby złowić tę specjalną edycję.

Bonusy eventowe

Korzyści, których nie można przegapić

Podczas trwania wydarzenia gracze będą mogli cieszyć się szeregiem specjalnych korzyści, takich jak 3x XP za kręcenie Pokéstopami i 1/2 zwykłej odległości potrzebnej do wyklucia jaj. Za każde otwarcie prezentu otrzymasz także 2x Stardust.

Dzikie spotkania

Nowe Pokémony będą pojawiać się częściej podczas wydarzenia. Niektóre z nich mogą być nawet w wersji „błyszczącej”. To prawdziwa okazja dla szczęśliwych graczy!

Jajka

Rzadki pokemon do wyklucia

Podczas tego wydarzenia, poprzez wylęganie się jaj, można zdobyć różne rzadkie Pokémony. Dzięki temu gracze będą mogli zdobyć Pokémony takie jak Hisuian Growlithe, Espurr czy nawet Togepi.

Naloty

Można się spodziewać epickich bitew

Różne rodzaje Raidów nagradzają graczy różnymi Pokémonami, w tym bardzo poszukiwanymi Raidami Cienia i standardowymi Raidami. To świetna szansa dla Trenerów na wzmocnienie swoich drużyn i złapanie rzadkich Pokémonów.

Źródło: nintendore.com