Przewodnik po strategii Pokémon Go Psychic Cup – najlepsze drużyny na wrzesień 2023 r.

Puchar Psychic powraca do Pokemon Go. Ta edycja odbywa się w Wielkiej Lidze, co oznacza, że ​​będziesz miał szansę zmierzyć się z innymi graczami w tych zawodach, używając swoich ulubionych Pokemonów typu Psychic. Jest tak wiele Pokémonów typu psychicznego, których możesz potencjalnie użyć, że trudno jest je wszystkie śledzić, nie mówiąc już o tym, jak skompletować odpowiedni zespół. Oto, co musisz wiedzieć o najlepszych drużynach, z których możesz skorzystać w zawodach Psychic Cup (Wielka Liga) Pokemon Go.

Najlepsze drużyny na Puchar Psychic Pokemon Go (Wielka Liga)

Podobnie jak w przypadku innych zawodów Pokemon Go, będziesz musiał utworzyć drużynę składającą się z trzech Pokemonów. W bitwach o Puchar Psychiczny (Wielka Liga) żaden z twoich Pokémonów nie może przekroczyć progu 1500 CP i muszą być typu Psychicznego. Ponadto Mew został wykluczony z tych zawodów i nie może należeć do żadnego zespołu. Aby pomóc Ci dokonać wyboru, stworzyłem kilka najlepszych drużyn na Puchar Psychic, których możesz używać w Pokemon Go.

Bruxish, Bronzong i Galarian Articuno

W przypadku pierwszej drużyny mamy Pokémona Bruxisha jako lidera. Bruxish to niezawodny wybór i można go zastąpić niemal w każdej chwili w Psychic Cup Pokemon Go. Na te walki stworzyłem drużynę z Galarianem Articuno i Bronzongiem i poszło stosunkowo dobrze. Jednak dla niektórych graczy Galarian Articuno może być zbyt trudny do znalezienia.

Bruxish: Ugryzienie (szybki atak), Błyskawiczne Kły i Wodny Ogon
Bronzong: Zwód (szybki atak), odwet i Ciężki Bursztyn
Galarian Articuno: Psycho Cut (szybki atak), Dzielny Ptak i Starożytna Moc

Alolański Raichu, Girafarig i Mentali

W kolejnym składzie wystąpi ulubieniec fanów, Alollan Raichu. Istnieje kilka Pokémonów typu wodnego, które zajmują wysokie miejsca w rankingach drużyn Psychic Cup Pokemon Go, co czyni je idealnym wyborem. Aby go wesprzeć, sugeruję Girafariga w roli zmiennika i Mentaliego w roli finiszera.

Alolański Raichu: Szybki Atak (szybki atak), Piorun i Pięść Błyskawicy
Girafarig: Szarża (szybki atak), Piorun i Psychiczne Kły
Mentali: O Pistol (szybki atak), Lodowy Promień i Surfowanie

Gardevoir, Kingada i Delphox

W tej drużynie znajduje się Pokémon, którego zwykle widujesz w Lidze Mistrzów, Gardevoir. W przypadku Psychic Cup Pokemon Go, Gardevoir jest dobrym, solidnym wyborem na głównego Pokémona, a za nim plasuje się standardowy Slowking. Uzupełniłem tę drużynę Delphoxem, ale możesz chcieć zamienić ten wybór, jeśli znajdziesz się w obliczu zbyt wielu Pokémonów typu Wodnego, które mogą pojawić się podczas tych bitew.

Gardevoir: Urok (szybki atak), Kula Cienia i Potrójny Szpon
Roigada: O Pistolet (szybki atak), Surfowanie i Miotacz Płomieni
Delphox: Trąba Powietrzna (szybki atak), Zaczarowany Ogień i Spalanie

Victini, Galarian Zebstrika i Galar Slowking

Dla tej drużyny umieściłem Victini jako Pokémona lidera. Jednakże może napotkać te same problemy, co Delphox ze zbyt dużą liczbą Pokémonów typu Wodnego, ale mniej się tym przejmuję, biorąc pod uwagę ogólną dystrybucję statystyk Victini. Wybór Galarian Zebstriki i Galara Slowkinga byłby świetnym pomysłem na uzupełnienie tej drużyny Pokemon Go.

Victini: Szybki atak (szybki atak), tworzenie V i Przegrzanie
Galariańska Zebstrika: Faerie Wind (szybki atak), Megahorn i Atak
Galar Kingfish: Picpic (szybki atak), Surf i Immond Waves

Galarian Roigada, Sepiatroce i Hypnomade

Ostatnia drużyna, którą ci zasugeruję, to ta z Galarem Slowkingiem w roli głównego Pokémona. Jest podobny do Galarian Kingfish, ale ma większe ogólne wsparcie ze strony społeczności Pokemon Go jako lepszy wybór. Jednak Sepiatroce to kolejny solidny wybór dla tej drużyny, a Hypnomade kończy mecz, biorąc pod uwagę jego solidną obronę.

Galarian Kingfish: Frost Fangs (szybki atak), Surf i Shadow Ball
Sepiatroce: Psycho Cut (szybki atak), Fasada i Overkill
Hypnomad: Zamieszanie (szybki atak), Kula Cienia i Ognista Pięść

Źródło: www.gamepur.com