Przewodnik po Festiwalu Świateł Sezonu Przygód Pokémon GO

Festiwal Świateł powraca w 2023 roku z ekscytującymi nowymi funkcjami! Ta uroczystość rozświetli grę Pokémon GO i wyróżni duet Pokémon Paldean. Tadbulb i Bellibolt będą świecić jasno, a także błyszczące wersje Morelull i Shiinotic. Trenerzy mieszkający w Indiach otrzymają podczas wydarzenia ekskluzywne korzyści, w tym specjalne wyzwanie związane ze zbiórką. Podczas tej uroczystości w sobotę 11 listopada 2023 r. odbędzie się wydarzenie Raid Day. Dowiedzmy się razem, czego się spodziewać podczas Festiwalu Świateł, korzystając z naszego szczegółowego przewodnika.

Wstęp
Festiwal Świateł powraca w 2023 roku w jeszcze bardziej olśniewającej edycji! Dzięki nowym Pokémonom, ekskluzywnym bonusom i Dniu Rajdu to wydarzenie zapowiada się niesamowicie. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Część 1: Nowy Pokémon
Podczas Festiwalu Świateł będziesz miał okazję spotkać cztery nowe Pokémony:
– Kijanka, kijanka z żarówką, która pojawi się na wolności dzięki kadzidłu i jako nagroda za wyjątkowe wyzwanie kolekcjonerskie w Indiach.
– Bellibolt, ewolucja Tadbulba, do zdobycia której potrzebne będzie 50 cukierków Tadbulb.
– Błyszczący Morelull, błyszcząca forma Morelulla, którą można spotkać na wolności, poprzez kadzidło i podczas zadań badawczych w terenie.
– Brilliant Shiinotic, ewolucja Brilliant Morelull, której zdobycie będzie wymagało 50 cukierków Morelull.

Część 2: Premie z wydarzenia
Podczas Festiwalu Świateł skorzystaj z licznych bonusów, aby poprawić swoje wrażenia z gry:
– Podwójna ilość gwiezdnego pyłu i cukierków podczas wykluwania Pokémonów.
– Dwugodzinny czas trwania kadzidła aktywowanego podczas wydarzenia (zamiast zwykłej jednej godziny).
– Zwiększona szansa na zdobycie Błyszczącego Morelulla z jaj wylęgowych.
Trenerzy w Indiach będą także mogli skorzystać z ekskluzywnych bonusów, takich jak podwójne cukierki przy łapaniu Pokémonów oraz specjalne wyzwanie kolekcjonerskie oferujące gwiezdny pył, doświadczenie i spotkanie z Tadbulbem.

Część 3: Oferta specjalna z okazji dnia nalotu
W sobotę 11 listopada 2023 roku od 14:00 do 17:00 weź udział w specjalnym dniu Mega Garchomp Raid. Podczas tego wydarzenia Trenerzy będą mogli uzyskać dostęp do 10 Przepustek Najazdów Dystansowych zamiast zwykłych 5. Dodatkowo zwiększy się szansa na spotkanie Błyszczącego Garchompa w Mega Raidach. Dodatkowe bonusy będą dostępne także przy zakupie płatnego biletu na wydarzenie.

Część 4: Dzikie spotkania
Podczas Festiwalu Świateł niektóre Pokémony będą częściej spotykane na wolności. Częściej będziesz mógł spotkać Pikachu, Vulpixa, Ponytę, Magnemite, Voltorb, Chinchou, Mareep, Slugmę, Electrike i Litwicka. Jeśli będziesz mieć szczęście, możesz nawet spotkać Morelulla i Tadbulba, w tym ich błyszczące wersje!

Część 5: Badania terenowe i zadania czasowe
Nie przegap ekskluzywnych zadań związanych z badaniami terenowymi. Ukończ te zadania, aby spotkać się z Darumaką, Morelullem i Tadbulbem. Dodatkowo podczas wydarzenia dostępna będzie misja czasowa, zawierająca specjalne nagrody, w tym ekskluzywny przedmiot awatara (t-shirt) i spotkania z prezentowanymi Pokémonami.

Wniosek
Festiwal Świateł 2023 zapowiada się na radosne i ekscytujące święto w Pokémon GO. Dzięki nowym Pokémonom, ekskluzywnym bonusom i specjalnemu Dniu Rajdu tego wydarzenia nie można przegapić. Przygotuj się na złapanie wszystkich błyszczących Pokémonów i weź udział w epickich bitwach rajdowych. Do zobaczenia od 7 listopada, aby doświadczyć tego wyjątkowego doświadczenia świetlnego!

Źródło: nintendore.com