Przewodnik po Festiwalu Świateł Pokemon Go: badania czasowe, nagrody i nie tylko

Witamy na Festiwalu Świateł Pokémon Go 2023

Długo oczekiwany Festiwal Świateł Pokémon Go w końcu czeka na Ciebie w świecie Pokémon Go, zapraszając Cię do łapania świecących Pokémonów i wykonywania ekscytujących zadań tematycznych. Od 7 do 12 listopada 2023 r. możesz spotkać na wolności ponad dziesięć tematycznych Pokémonów lub wykluć je w jajach, a kilka zadań badawczych sprawi, że eksploracja stanie się jeszcze bardziej ekscytująca. Ponadto jest to najlepsza okazja, aby wprowadzić do swojej kolekcji nowe Pokémony dziewiątej generacji, Tadbulb i Bellibolt. To jednak tylko część atrakcji, a my jesteśmy tu po to, by opowiedzieć Wam o wszystkim, co Was czeka na Festiwalu Świateł.

Wszystkie bonusy Festiwalu Świateł

Zanim przejdziemy do ciekawostek, warto krótko wspomnieć o wszystkich pasywnych bonusach, które otrzymasz podczas Festiwalu Świateł w Pokémon Go:
– Wylęganie jaj zapewni ci 2x Stardust.
– Otrzymasz także 2x Cukierki za jaja wylęgowe.
– Czas trwania Kadzidła zwiększa się dwukrotnie (z wyjątkiem Kadzidła Codziennej Przygody).

7 km jaj od imprezy

Skoro już mowa o jajach wylęgowych, warto wspomnieć także o czterech tematycznych Pokémonach, które można zdobyć z jajek oddalonych o 7 km. Jak wszyscy wiemy, Pokémony z jaj są często potężniejsze niż dzikie spotkania i mają większą szansę na to, że będą błyszczące lub będą miały lepsze statystyki i zdolności poruszania się.
– Elekid (jasny)
– Magby (błyszczący)
– Dedenne (błyszczący)
– Morelull (genialny)

Debiut Festiwalu Świateł

Chociaż Festiwal Świateł przyniósł do gry wiele przyjemnych nagród i spotkań Pokémonów, prawdziwą wartością dla większości trenerów są nowe kieszonkowe potwory. Największą niespodzianką są nowe Pokémony 9. generacji – Tadbulb i Bellibolt, oraz ich ewolucja. Te Pokémony są najnowszymi gośćmi regionu Paldea i będą doskonałym dodatkiem do Twojego Pokédexu.
Ponadto Festiwal Świateł 2023 stał się pierwszą publiczną premierą błyszczących wersji Morelull i Shiinotic. Te Pokémony przybyły do ​​świata Pokémon Go rok temu podczas tego samego wydarzenia. Jasnoróżowy kolor tego kieszonkowego potwora przybiera jesienny pomarańczowo-brązowy odcień. Dzięki tym zmianom będą one znacznie bardziej tematyczne w sezonie jesiennym.

Mega nalot na Garchompa

Również podczas tych świąt, a dokładniej 11 listopada od 14:00 do 17:00, będziecie mogli rzucić wyzwanie Mega Garchompowi na arenach rajdowych. To pierwsze pojawienie się wersji Mega tego Pokémona w świecie Pokémon Go i najlepsza okazja na zdobycie potężnego wojownika dla swojej drużyny.

Źródło: thenerdstash.com