Prosty trik, aby uzyskać Lycanroc w formie zmierzchu w Pokemon Go

Jak łatwo zdobyć formę Twilight Lycanroc w Pokemon Go

Gracze Pokemon Go mają problemy z uzyskaniem najnowszej formy Lycanroc, ale niektórzy z nich znaleźli na to prostą metodę i dzielą się swoimi wskazówkami ze społecznością na Reddicie.

Według jednego z użytkowników Reddita udział w rajdach na siłownię z udziałem Rockruffa, który został wcześniej oznaczony przez innych graczy jako posiadacze formy Zmierzchu, gwarantowałby zdobycie tej formy. Zgodnie z tą wskazówką, jeśli jedna osoba walczy z Rockruffem podczas nalotu na siłownię i uzyskuje formę Twilight, wówczas wszyscy inni uczestnicy tego nalotu również otrzymają Rockruffa w jego formie Twilight.

Gracze Pokemon Go potwierdzili tę wskazówkę i wyjaśnili, że jeśli przegapisz Rockruffa z ewolucją Twilight Lycanroc w swojej kolekcji, ikona Raidu pojawi się jako „zacieniona sylwetka”, podobnie jak te, które pojawiają się na radarze, gdy jeszcze tego nie zrobiłeś złapał pewnego Pokémona.

Potwierdzenia i szczegóły dotyczące tej wskazówki

Istnieją dodatkowe potwierdzenia tej wskazówki, która stwierdza, że ​​​​jeśli skonfrontujesz się z sylwetką Pokémona, oznacza to „nową formę, której jeszcze nie schwytałeś”. Jest to przydatna sztuczka pozwalająca uzyskać bardzo poszukiwaną formę Twilight Lycanroc, więc po co czekać? Idź, złap ich wszystkich!

Aby uzyskać więcej informacji i przewodników na temat Pokemon Go, sugerujemy zapoznanie się z tym przewodnikiem po Tornadus Forme Theriane, a także wszystkimi informacjami na temat nadchodzącego wydarzenia Spotlight Hour z udziałem Eevee.

Źródło: www.charlieintel.com