Prosta sztuczka, aby ukończyć „praktycznie niemożliwe” śledztwo graczy Pokemon Go w określonym czasie

Wskazówki dotyczące ukończenia zadania Mnóstwo przygód

Wielu graczy Pokemon Go ma problemy z ukończeniem limitowanego zadania Adventures Abound, ale społeczność Reddit Pokemon ma kilka wskazówek, które mogą im pomóc.

Ostatnie wyzwanie tego sezonu śledztw Pokemon Go wymaga od graczy ukończenia ponad 60 rajdów, aby zdobyć Master Ball w nagrodę, ale jest jeden warunek.

Ustawianie questu

Wielu graczy Pokemon Go nie ma dostępu do wielu funkcji grupowych gry Niantic, a ograniczone dochodzenia często wymagają ukończenia tych funkcji. W sezonie Adventures Abound dochodzenie daje graczom Master Ball, ale za pewnym kompromisem.

Trudności napotykane przez graczy

Z 8000 XP w nagrodę i najlepszym Pokeballem do zgarnięcia, obecne sezonowe zadanie Pokemon Go wymaga od graczy ukończenia ponad 60 najazdów. Niektórym trudno jest znaleźć łatwe napady lub grupy w miejscu zamieszkania.

Podkreślając także zwiększone ceny karnetów na rajdy dystansowe i „prawie niemożliwą” trudność ukończenia 3-gwiazdkowego Shadow Raids w pojedynkę, użytkownicy Reddita wyrazili swoje obawy społeczności. Na szczęście społeczność Pokemon Go na Reddicie zareagowała bardzo pozytywnie, podając kilka świetnych wskazówek, które mogą pomóc graczom mającym problemy.

Wskazówki dotyczące ukończenia rajdów

Mając na uwadze cel „Pokonanie 60 najazdów”, użytkownicy odpowiedzieli na pierwszy post, przekazując przydatne wskazówki, których należy przestrzegać w określone weekendy. Niektórzy sugerowali jednodniową wycieczkę do pobliskiego miasta, aby zwiększyć liczbę nalotów.

Według społeczności Pokemon Go na Reddicie ta podróż jest tego warta, ponieważ pozwala zdobyć 8 przepustek na raid, dwa razy więcej Stardustu i 50% bonusu z raidów za jedyne 5 dolarów. Dodając do tego 5 bezpłatnych przepustek i tę oferowaną codziennie przez grę, gracze mogą celować w sumie w 14 rajdów w ciągu jednego popołudnia.

Inni podkreślali znaczenie wykorzystywania dni nalotów i podobnych wydarzeń. Wszystkie te wskazówki mają na celu zapewnienie opcji, które nie wymagają wydawania pieniędzy, ale niektórzy użytkownicy podkreślają, że zakup „do 10 zdalnych przepustek rajdowych” jest również dobrym wyborem.

Źródło: www.charlieintel.com