Problem z nagrodami w Pokemon GO, nie przegap naszego raportu o błędzie!

Trenerzy, w tętniącym życiem świecie gier z rozszerzoną rzeczywistością pojawił się nowy błąd. Trenerzy są sfrustrowani i zniechęceni, ponieważ nie udaje im się zdobyć ciężko zarobionych nagród z PokéStops Showcase. Ale nie martw się, zarówno Niantic, jak i zespół Pokémon Go pilnie pracują, aby naprawić ten problem w następnej aktualizacji.

Ciągle zmieniający się świat

Świat Pokémon Go nieustannie się zmienia, zapewniając trenerom mnóstwo ekscytujących wydarzeń i zajęć. Jednym z najnowszych dodatków do tego bogactwa funkcji jest PokéStops Showcase. Ta innowacyjna konkurencja pozwala Trenerom zaprezentować swoje starannie wybrane Pokémony w wybranych PokéStopach, stawiając je przeciwko Pokémonom wybranym przez innych Trenerów. Istnieje jednak pewna subtelność: tylko określone Pokémony mogą uczestniczyć w każdej Wystawie. Te kwalifikujące się Pokémony są wybierane spośród tych prezentowanych podczas trwających wydarzeń w Pokémon Go.

Elektryzujące początki

Debiut PokéStops Showcases nie omieszkał wywołać zamieszania. Podczas wielkich obchodów 7. rocznicy Pokémon GO, trenerzy mieli niesamowitą okazję zaprezentować swojego Squirtla podczas Pokazów organizowanych w poszczególnych PokéStopach. Te gabloty stanowiły wyjątkowe wyzwanie: ustalenie, który Squirtle jest największy.

Problemy techniczne do rozwiązania

Jak w przypadku każdego złożonego systemu, mogą pojawić się problemy. Niestety, te problemy techniczne nie oszczędziły PokéStops Showcase. Trenerzy mają kłopotliwy problem, który utrudnia im zdobycie upragnionych nagród, na które tak ciężko zapracowali. Raporty ze społeczności Pokémon Go ujawniają powtarzający się problem polegający na tym, że niektórzy gracze zacinają się na ekranie Showcase, nie mogąc cieszyć się chwałą ciężko zarobionych zwycięstw.

W szczególności jeden trener, tlonzzz TL50 x 276M EXP, ujawnił ten problem. Niefortunne doświadczenia tego gracza z błędem uniemożliwiają mu czerpanie korzyści, na które tak bardzo zasługują. Aby rozwiązać ten problem, tlonzzz wypróbował różne metody rozwiązywania problemów, w tym modyfikację danych gry oraz odinstalowanie/ponowne zainstalowanie aplikacji. Niestety próby te zakończyły się niepowodzeniem, a gracz napotkał kolejną przeszkodę: brak dostępu do bardzo potrzebnych zadań badawczych w grze.

Rozwiązanie w przygotowaniu

Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, zarówno Niantic, jak i zespół Pokémon Go aktywnie pracują nad rozwiązaniem błędu. Gracze uwięzieni przez ten problem mogą pocieszyć się wiedząc, że naprawa jest w drodze.

Źródło: www.futuregamereleases.com