Problem z ewolucją Zygarde’a w Pokémon GO

Sprawdź nieoczekiwane problemy z ewolucją Zygarde’a w Pokémon GO!

Ryzykowny rozwój

W uniwersum Pokémon GO trenerzy nieustannie poszukują nowych wyzwań i nagród i często im się to udaje.

Zygarde, tajemniczy i potężny Pokémon, wzbudził zainteresowanie wielu trenerów. Niektórzy wyruszyli w podróż mającą na celu ewolucję Zygarde’a do jego doskonałej formy, co jest kluczowym momentem łączącym w sobie zarówno podekscytowanie, jak i ostrożność.

Jeden z trenerów, którego historią podzielił się twórca treści, PokéAK, stanął podczas tego procesu przed zaskakującym problemem. Wszystko zaczęło się od pomyślnej ewolucji Zygarde’a do 100% formy, co było ogromnym kamieniem milowym. Jednak to, co wydarzyło się później, było zupełnie nieoczekiwane.

Delikatny problem

Zwykle trenerzy powinni mieć możliwość zmiany postaci Zygarde’a w zamian za 2000 Gwiezdnego pyłu i 10 cukierków, tak jak zmiana kształtu z Hoopą. Kiedy jednak zapragnął wrócić do poprzedniej formy, efekt był zdumiewający. Zygarde utknął w swojej psiej postaci, a wszystkie jego ciężko wypracowane komórki podczas ewolucji zostały utracone.

Ten problem budzi obawy dotyczące obsługi nowych funkcji w grze. Chociaż Niantic ma reputację firmy szybko łatającej problemy, zauważamy, że poprawki są często przyspieszane, gdy przynoszą korzyści graczom, ale nie wtedy, gdy utrudniają rozgrywkę.

Ku przestrodze

Dlatego zalecamy ostrożność podczas ewolucji Zygarde’a, szczególnie biorąc pod uwagę trudności w zdobyciu przedmiotów niezbędnych do jego ewolucji. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Czy zauważyłeś jakieś problemy podczas ewolucji Zygarde? A może znasz kogoś, kto zmagał się z tym problemem? Podziel się z nami w komentarzach poniżej.

Źródło: www.futuregamereleases.com