Premiera Pokemon Go w języku hindi wraz z wydarzeniem Aao Khele w Indiach

Ważna wiadomość dla fanów Pokémon Go w Indiach i innych krajach: słynna gra Niantic wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną jest wreszcie dostępna w języku hindi. Gra obsługuje wiele języków, dzięki czemu gracze mogą rozpocząć przygodę jako trener Pokémonów w wybranym przez siebie dialekcie. Teraz użytkownicy języka hindi mogą korzystać z tej funkcji, która będzie regularnie ulepszana i aktualizowana.

Wydarzenie Aao Khele Pokémon Go

Aby uczcić pojawienie się języka hindi w grze, Niantic organizuje wydarzenie Aao Khele Pokémon Go, które potrwa do 14 października do godziny 20:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia odbędzie się kilka zajęć, w których będą mogli wziąć udział gracze z Indii.

Badania terenowe

Po pierwsze, istnieje przeszukanie terenowe, które daje możliwość spotkania trzech oryginalnych starterów: Bulbasaura, Charmandera i Squirtle’a. Dodatkowo trenerzy będą mogli pozyskać także cukierki i mega energię do swoich ewolucji.

Badania na czas

Badania czasowe, które są obecnie w toku, pozwalają graczom zdobyć cenne przedmioty, takie jak gwiazdki, rzadkie cukierki i super inkubatory, gdy je ukończą. Dodatkowo gracze będą mieli okazję schwytać Lokhlassa i Snorlaxa, a także ich błyszczące wersje.

Bonusy dla indyjskich graczy

Oprócz tego wszyscy gracze w Indiach otrzymają kilka bonusów, dzięki którym wydarzenie będzie jeszcze bardziej interesujące. Wszystkie Kadzidła będą trwać dwa razy dłużej, gracze będą zdobywać Serca Przyjaźni dwa razy szybciej, a także istnieje szansa na spotkanie Torkoala podczas robienia Go Snapsots.

Weekendowy zestaw wzmacniający

Wreszcie jest weekendowy zestaw wzmacniający, który będzie dostępny do końca roku. Oferuje graczom wyszukiwanie w określonym czasie, które nagradza specjalny pakiet zawierający jagody Framby, jagody Nanana, jagody Nanana, kadzidło, Poké Balls i Super Balls.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz w języku hindi, pobierając Pokémon Go za darmo, klikając wybrany link poniżej. Jest to darmowa gra z możliwością zakupów w aplikacji.

Źródło: www.bing.com