Porady dotyczące raidów dotyczące łapania formy Tornadusa Theriana w Pokémon GO

Wskazówki dotyczące bitew Pokémon GO przeciwko Therian Forme Tornadus

Therian Forme Tornadus to Legendarny Pokémon typu Latającego, pierwotnie odkryty w regionie Unova. Uważa się, że ten dziwny ptasi wygląd jest prawdziwą formą Tornadusa i widywano go podczas przemierzania oceanu w tej formie. Dowiedz się, który Pokémon będzie najskuteczniejszy w Najazdach na Therian Forme Tornadus, jak go schwytać po wygraniu najazdu i jak najlepiej wykorzystać tego Pokémona Cyklonu po schwytaniu.

Rodzaje Pokémonów skutecznych przeciwko Therian Forme Tornadus
Therian Forme Tornadus jest Pokémonem typu Latającego, jest podatny na ataki typu Elektrycznego, Lodowego i Kamiennego. Wybierając sześć Pokémonów do swojej drużyny Raidowej, pomocne będzie wybranie Pokémona, który ma Szybki Atak i Naładowany Atak jednego z tych typów, jeśli chcesz zadać jak najwięcej obrażeń. Nie jest konieczne wybieranie tylko Pokémonów typu Elektrycznego, Lodowego lub Kamiennego, ale Pokémon, który ma ten sam typ z tymi atakami, będzie korzystał z premii do ataku tego samego typu, dzięki czemu ataki te będą zadawać dodatkowe obrażenia o 20%.

Zoptymalizuj swój wybór Pokémonów
Jeśli masz wiele Pokémonów zdolnych używać ataków typu Elektrycznego, Lodowego lub Kamiennego, wybierz te z najwyższym CP i najlepszymi ogólnymi statystykami. Pamiętaj, że prędkość zwycięstwa wpływa na liczbę Kul Pryzmatycznych, które otrzymasz po udanym Napadzie, więc weź ze sobą najsilniejszego Pokémona i pokonaj Therian Forme Tornadus tak szybko, jak to możliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wskazówkach dotyczących bitew Pokémon GO przeciwko Therian Forme Tornadus? Sprawdź cały artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Źródło: gonintendo.com