Poprawa jakości życia graczy Pokemon GO Remote Raid

Prośba o zwrot pieniędzy za Remote Passy w Pokemon GO

Gracz Pokemon GO zaoferował zwrot przepustek dystansowych, gdy nie będzie mógł dołączyć do rajdu, zapobiegając utracie przepustek dystansowych. Raid Battles to centralna część wydarzeń Pokemon GO i jeden z czterech sposobów na złapanie Legendarnego Pokemona. Aby wziąć udział w bitwie rajdowej Pokemon GO, gracze muszą najpierw kupić przepustkę rajdową za PokeCoins. Innym sposobem wzięcia udziału jest skorzystanie z Remote Raid, dzięki któremu gracze Pokemon GO mogą dołączać do raidów w dowolnym miejscu na świecie.

Gracze Pokemon GO chcą, aby Niantic zwracało pieniądze za zdalne przepustki

Użytkownik Reddita zasugerował, że gracze Pokemon GO otrzymają zwrot pieniędzy za Remote Raid Pass, jeśli nie dołączą do lobby rajdowego. Gracz zgłasza, że ​​w zeszłym miesiącu stracił 10 dolarów w przepustkach, wchodząc do lobby rajdowego tylko po to, aby gracze opuścili go lub odliczanie dobiegło końca. Twierdzą, że „karnety na strzelnicę reprezentują cztery dni kontroli na siłowni”, jeśli gracz osiągnie maksimum i każdego dnia zostanie znokautowany, ale „wszyscy wiedzą, że tak się nie stanie”. Kosztuje 195 monet za Remote Raid Pass, a trzy przepustki kosztują 525 PokeCoins. Niantic podniosło cenę przepustek dystansowych, z ograniczonym wykorzystaniem, wywołując kontrowersje wśród graczy.

Reakcje graczy

W komentarzach pod postem użytkownika Reddita można było zobaczyć podzielone reakcje na pomysł zwrotu Remote Passów. Jeden z graczy zgodził się z tą sugestią, twierdząc, że zmiana może znacznie zmniejszyć liczbę graczy, którzy odchodzą w ostatniej sekundzie. Kilku Redditorów wyraziło swoją frustrację związaną z porzucaniem przez graczy rajdów, a jeden ujawnił, że stracili z tego powodu pięć podań. W innym komentarzu gracz odradzał przebywanie w lobby z kilkoma osobami do ostatnich sekund. W czwartym komentarzu gracz stwierdził, że stracił kilka podań w związku z opuszczeniem raidów przez graczy, w wyniku czego zaczął usuwać z Pokemon GO swoich znajomych, którzy zapraszali ich na raidy i porzucali na kilka sekund przed końcem liczenia.

Społeczność Pokemon GO nieustannie dzieli się pomysłami na ulepszenie gry, w tym sposobami na ulepszenie Raid Passów. Niantic w dalszym ciągu wprowadza zmiany w Pokemon GO, pokazując swoje zaangażowanie w zapewnianie coraz lepszych wrażeń. W rezultacie gracze mają nadzieję, że w pewnym momencie deweloper wprowadzi więcej zmian, które sprawią, że ataki dystansowe będą płynniejsze dla społeczności Pokemon GO.

Źródło: gamerant.com